Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Sonuç için çabalıyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Bir sonuç almak için samimiyetle çaba göstermekteyiz. Bu müzakerelerden sonuç alınamazsa o zaman yeniden millete gideriz dedi

Sonuç için çabalıyoruz

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Alaçam ilçesini ziyaret etti. Karaaslan, teşkilat üyeleriyle ilçe başkanlığında biraraya geldi. Partililerle sohbet eden Karaaslan, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

ÜLKE MENFAATİ
Koalisyon görüşmelerine değinen Çiğdem Karaslan, Türkiye de görevini yapan bir hükümet olduğunu belirterek, Partimizin üst kurulları hükümet kurma çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. Bir sonuç almak için samimiyetle çaba götermekteyiz. Bu müzakerelerden sonuç alınamazsa o zaman yeniden millete gideriz. Bu süreçte bizim için önemli olan Türkiyemizin menfaatleridir. Vatandaşlarımız bu konuda rahat olsun diye konuştu.

ESNAFA ZİYARET
Milletvekili Karaaslan Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ni de ziyaret ederek, esnaf temsilcileri ile biraraya geldi. Esnafın sorun ve taleplerini dinleyen Karaaslan, çözüm önerileri konusunda fikir alışverişinde bulundu. Alaçam da esnaf ziyaretide gereçekleştiren Karaaslan son olarak inşaatı devam eden AK Parti İlçe Başkanlığı nın hizmet binasını gezerek incelemeler yaptı.

 

SMMMO YA ZİYARET

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası nı ziyaret etti. Oda Başkanı Hayrul Kayar ve kurul üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette ülke gündemiyle ilgili görüş alışverişinde bulunan Karaaslan, teröre karşı mücadelede kararlı olduklarını söyledi. SMMMO Hizmet Binası nı gezen Karaaslan, Samsun için birlikte çalışacaklarını ifade etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Yalan söyleyen

1 Yalan söyleyen...

Ufak bir gerilim

2 Ufak bir gerilim

Keyifsiz çalışma

3 Keyifsiz çalışma

Ödeme yapamadık

4 Ödeme yapamadık

Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki

5 Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki

Osmanlıspor, Bolusporla hazırlanacak

6 Osmanlıspor, Boluspor'la hazırlanacak

İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu memleketi Trabzonda

7 İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu memleketi Trabzon'da

İzmirde temiz su gururu

8 İzmir'de temiz su gururu

Başkan Pekdaş halkı dinliyor

9 Başkan Pekdaş halkı dinliyor

Seramikle verilen çevre mesajı

10 Seramikle verilen çevre mesajı