ALTIN MADALYA İÇİN VURACAK

Çarşamba Boks Kulübünün yetenekli milli sporcusu Batuhan Giritli, gözünü Dünya Boks Şampiyonasına dikti. Birçok kategoride başarılı sonuçlara imza atan Batuhan, Rusya dan altın madalya ile dönüp tarih yazmak istiyorum dedi

ALTIN MADALYA İÇİN VURACAK

Rusya nın Petersburg kentinde yapılacak Yıldızlar Dünya Boks Şampiyonasına Ay-Yıldızlı forma ile katılacak olan Çarşamba Boks Kulübü sporcusu Batuhan Giritli, kolları sıvadı. 50 kiloda güçlü rakipler ile karşılaşacak olan Samsun lu milli sporcu rakiplerini devirip altın madalyanın sahibi olmak istiyor. Antrenmanlarını bu yönde sürdüren Batuhan, Bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim. İnşallah Rusya dan altın madalya ile döneceğim dedi

GÜÇLÜ RAKİPLER VAR
Kilosunda güçlü rakipler olduğunu belirten Batuhan Giritli, Hem babam hem antrenörüm Yaşar Giritli ile çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Bu zamana kadar birçok başarılara imza atarak Türkiye şampiyonlukları elde ettim. Artık Dünya arenasında da tarih yazmanın zamanı geldi. Milli formamızın bana vermiş olduğu güç ve kudret ile bunu da başarabileceğime inanıyorum. Dünya şampiyonluğunu önce babama, sonra tüm Samsun halkına armağan etmek için uğraş vereceğim diye konuştu.

HERKESE TEŞEKKÜRLER
Batuhan ın yetenekli bir boksör olduğunu dile getiren Çarşamba Boks Kulübü Antrenörü Yaşar Giritli, Oğlum Batuhan bu zamana kadar katıldığı müsabakalarda hep yüzünün akıyla çıktı. Bizleri hem mutlu etti, onurlandırdı. Şimdi önümüzde kaderimizi değiştirecek bir şampiyonaya var. Rusya da yapılacak Dünya şampiyonasında Batuhan a önce oğlum olarak sonrada sporcum olarak güvenim sonsuz. Bizlere her türlü desteği veren Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt a ve Çarşamba Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın a teşekkür ediyorum dedi.   
 

BABASININ YOLUNDA İLERLİYOR...
Sporculuk hayatını başarılar ile süsleyen Antrenör Yaşar Giritli nin oğlu milli sporcu Batuhan Giritli de babasının yolunda emin adımlar ile ilerliyor. 

Salim YILDIZ

 

 

 


    EN ÇOK OKUNANLAR