Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

BÖLGEDE ÖNEMLİ BİR BOŞLUĞU DOLDURACAK

İlkadım Belediye Başkanı ErdoğanTok, Derebahçe Kültür Yaşam Merkezi nin temel atma töreninden önce inşaat alanında incelemelerde bulundu.

 BÖLGEDE ÖNEMLİ BİR BOŞLUĞU DOLDURACAK

İlkadım Belediyesi, Derebahçe Mahallesi’nde 5.5 dönümlük bir alanda çok amaçlı kültür ve yaşam merkezini hayata geçiriyor. İnşaat alanında yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alan Başkan Tok, baretini takarak inşaat içerisinde işçilerle sohbet etti. 2015 yılının İlkadım Belediyesi için yatırım yılı olduğunu ifade eden Başkan Tok, Derebahçe Kültür ve Yaşam Merkezi’nin temel atma töreninin 18 Ağustos 2015 saat 18.00’de yapılacağını ifade etti. 
Halka verdikleri sözü yerine getirdiklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi olarak 2015 yılını yatırım yılı olarak ilan etmiştik. Derebahçe Kültür ve Yaşam Merkezi’nin inşaatı hızla devam ediyor. İnşaatımızın birinci katına çıkmak üzereyiz. Allah nasip ederse 1 yıl içerisinde halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. İçerisinde modern düğün salonu, etüt merkezleri, sinema salonu, fitness salonları, kafeterya ve mescit gibi birçok alanın bulunacağı merkez, bölgede ihtiyaç olan önemli bir boşluğu dolduracak dedi.

PROJELER SIRASIYLA HAYAT BULUYOR
Geleceğe dönük hedefledikleri projeleri sırasıyla hayata geçirdiklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Belediye olarak halkın istek ve taleplerini ön planda tutan, insana yatırım yapan bir belediyecilik anlayışı ile hizmetlerimizi şekillendiriyoruz. ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın’ sözü, bizim için çok önemlidir. İnsanımızın mutluluğu ve huzuru bizim için önemli. İnsan mutlu olursa, toplum huzurlu olur. İnsanımızın hayatını mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmesini istiyoruz. Türkiye nin en büyük gençlik merkezinin ihalesi de bitmiş oldu. Onun da bir ay içinde temel atma törenini gerçekleştirerek İlkadım ilçemiz için çok önemli bir projeyi daha hayata geçirmiş olacağız. Biz hızlı bir şekilde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Şimdiden bu hizmetimizin halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

“HER ADIMDA İLKADIM ”
Herkesimi ilgilendiren çalışmalar yaptıklarını kaydeden Tok, “Kadın, çocuk, genç, yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza yönelik toplumumuzun her katmanını ilgilendiren projelerimiz de var. Önce insan diyerek, ‘Her adımda İlkadım’ sloganıyla ilçemizde yaşayan herkesin huzur ve mutluluk duyacağı, eğitimde, sporda, kültürde, sanatta, turizmde öncü, gelişen ve kendini yenileyen bir İlkadım için çalışıyoruz” şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Nasıl bir nefis bu

1 Nasıl bir nefis bu?..

Dal kavgasında kan aktı

2 Dal kavgası'nda kan aktı

Yolcu otobüsleri çarpıştı 40 yaralı

3 Yolcu otobüsleri çarpıştı: 40 yaralı

Özköylü Samsuna çağrıldı

4 Özköylü Samsun'a çağrıldı

TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

5 TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

Katliam gibi kaza 8 ölü, 32 yaralı

6 Katliam gibi kaza: 8 ölü, 32 yaralı

Yürek burkan yaşam mücadelesi

7 Yürek burkan yaşam mücadelesi

Samsun Haber Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

8 Samsun Haber: Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

Otomobil ile kamyonet çarpıştı 2 yaralı

9 Otomobil ile kamyonet çarpıştı: 2 yaralı

Park halindeki kamyon elektrik direğini yıktı

10 Park halindeki kamyon elektrik direğini yıktı