Terme de TIR dehşeti

Samsun un Terme İlçesi nde bir TIR, park halindeki tanker ve otobüs bekleyen bir kişiye, elektrik direğine ve bir iş yerinin duvarına çarptı

Terme de TIR dehşeti

Samsun un Terme İlçesi nde sürücününün direksiyon hakimiyetini kaybettiği TIR, dehşet saçtı. Park halindeki tankere, otobüs bekleyen bir kişiye ve elektrik direğine çarpan TIR, bir iş yerinin duvarına vurarak durabildi.

23 yaşındaki Oğuzhan Gürdal ın kullandığı 81 DH 432 plakalı TIR, Samsun-Ordu Karayolu nun Elmalık Mahallesi mevkisinde, yol kenarında Fatih Şahin e ait 55 K 7266 plakalı tankere, kaldırımda otobüs bekleyen Abdullah Moral a (58),  elektrik direğine, ardından bir oto galeri işletmesinin duvarına çarparak durdu. 

Kazada, TIR ın altında kalan Moral ağır yaralandı, iş yerinin camları patladı. 112 Acil Servis ekiplerince Terme Devlet Hastanesi ne kaldırılan Moral, müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Yaralan sürücü Gürdal ile TIR da bulunan Mustafa Akalan (37) ise Terme Devlet Hastanesi ne kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Konya'ya şehit ateşi düştü

1 Konya'ya şehit ateşi düştü

Sivas'ta yasaklanmış cinsel uyarıcı hap ele geçirildi

2 Sivas'ta yasaklanmış cinsel uyarıcı hap ele geçirildi

Bursa'da huzur operasyonunda 8 gözaltı

3 Bursa'da huzur operasyonunda 8 gözaltı

Sakarya'da ceviz büyüklüğünde dolu yağdı

4 Sakarya'da ceviz büyüklüğünde dolu yağdı

Beşiktaş'ta Muharrem ayı iftarı

5 Beşiktaş'ta Muharrem ayı iftarı

Kartal'da narkotik operasyonu

6 Kartal'da narkotik operasyonu

Bölgesel sorunlara Türkiye ve ABD'den ortak tavır

7 Bölgesel sorunlara Türkiye ve ABD'den ortak tavır