Masaj Salonlarına Sıkı Denetim

İlkadım Belediyesi Zabıta ve Ruhsat Müdürlüğü ekipleri ilçe sınırlarındaki masaj salonlarını denetleyerek, yasalara aykırı faaliyet gösteren işletmeleri uyardı.

Masaj Salonlarına Sıkı Denetim

İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Ruhsat Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde ki masaj salonlarına yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Masaj salonlarını sıkı takibe alan İlkadım Belediyesi ekipleri, ilçede kanunlara aykırı faaliyet gösteren masaj salonlarına göz açtırmıyor. İlkadım’da bulunan masaj salonları yapılan denetimlerde ruhsat, eğitim sertifikası, ustalık belgeleri, sigorta kayıtları, çalışanların emniyet bildirimleri, genel temizlik, hijyenik kurallara uygunluk, sağlık raporları ve işletmelerin fiziki şartları denetlendi. Halk sağlığının korunması ve halkın huzurunun sağlanması için denetimlere aralıksız devam eden İlkadım Belediyesi ekipleri, işletme sahiplerine uyarılarda bulunarak, ruhsat ve kanunlara aykırı hareket eden işletmelere uyarı verildi.

Sayısı her geçen gün artan masaj salonlarının yasalar çerçevesinde denetlenmeye devam edileceğini ifade eden İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Süleyman Yılmaz, “İlkadım Belediyesi olarak ilçemizde bulunan masaj salonları denetim altına aldık. Bu salonları amacı dışında kullanılmasını engellemek için bu denetimlerimizi sıklıkla sürdürüyoruz. Masaj salonlarında dinlenme odalarında eksikleri ekiplerimiz ile birlikte belirleyip bir an önce düzeltilmesi için uyarıları yapıyoruz. Yaptığımız bu uyarılara rağmen eksiklerini gidermeyen işletmelerin ruhsatlarını iptal etme işlemlerini gerçekleştiriyoruz” dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ambulans otomobil ile çarpıştı: 1 yaralı

1 Samsun'da ambulans otomobil ile çarpıştı: 1 yaralı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanının istifa ettiği iddiası sosyal medyayı sa

2 Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanının istifa ettiği iddiası sosyal medyayı sa

Japonlar Tekirdağ'ı unutmadı

3 Japonlar Tekirdağ'ı unutmadı

TESKİ, Hayrabolu Kaymakamını ağırladı

4 TESKİ, Hayrabolu Kaymakamını ağırladı

Şehit aileleri ve gaziler yemekte buluştu

5 Şehit aileleri ve gaziler yemekte buluştu

Bursa'da 30 ayrı suçtan aranan sabıkalı hırsız 2 polis memurunu pompalı ile yara

6 Bursa'da 30 ayrı suçtan aranan sabıkalı hırsız 2 polis memurunu pompalı ile yara