IŞILAK TAN UYKU CEVABI

Meclis te uyurken çekilen fotoğrafıyla gündeme gelen İstanbul Milletvekili Uğur Işılak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

IŞILAK TAN UYKU CEVABI

Uğur Işlak ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklmada uyuklamanın insanın en doğal hallerinden biri olduğunu söyleyerek gündeme gelen haberleri günah ve haysiyetsizlik olarak nitelendirdi.
 

İşte Uğur Işılak ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama;
Evet uyuyakalmışım. Toplam 10 veya 15 saniye... Bazen yolculuklarda, bazen misafirlikte, bazen hastanede beklerken böyle uyuklamalar olur.  Bu da insanın en doğal ve aynı zamanda en masum hallerinden biridir. 
Masum hallerinden diyorum, çünkü insan uyuduğunda “dedikodu” yapamaz,  “gıybet” edemez, 
“iftira” atamaz. 
Benim uykumdan dolayı gıybet ve iftira batağına düşenler, keşke uyusalardı da böyle dönüşü olmayan bir günah ve haysiyetsizlik çukurunda boğulmasalardı.
 

BÜLENT ARINÇ IN SUS KADIN AÇIKLAMASINA DESTEK
Ayrıca, kıymetli büyüğüm Bülent Arınç’ın meclisteki konuşmasından hareketle “Bir kadın olarak susmayacağım” meselesine gelince...

Susmasınlar tabii ki... 
Her türlü kadına dair haklar ihlal edildiğinde, mutlaka konuşsunlar. Keşke yıllarca devam eden başörtüsü yasağında da aynı kadınlar çıksaydı da ve kadın olarak susmasaydı... Keşke “Gezi” olaylarında başbakanımızın rahmetli olan annesine, eşine ve çocuklarına küfredildiğinde aynı kadınlar yine bu şekilde haykırsaydı... Bir kadın milletvekilinin, biz sırtımızı ypg, ypj gibi terör örgütlerine yasladık dediğinde, keşke aynı kadınlar, aynı tonla, “bir kadın olarak seni lanetliyoruz” diyebilseydi... Neyse...
“Bir kadın olarak sus” derken...
Aslında orada söylenmek istenen özetle: 
“Erkekler, bağırarak ve lafın arasına girerek yeteri kadar edepsizlik yapıyor zaten, bari sen bir kadın olarak aynı hataya düşme...”
İnanın, aslında onların dertleri “kadın” filan değil, 
onlar “adam” görmekten rahatsız. Kıymetli “adam” Bülent Arınç’ı terörle ilgili söylediği net ve bir o kadar cesur sözlerinden dolayı kutluyor, Allah onu iki cihanda bahtiyar etsin diye dua ediyorum. Maalesef son 10 gün içinde Pkk terörüne onlarca şehit verdik. Allah, her bir şehidimizin makamını âli, mekânını cennet eylesin.
Ve buradan bir kez daha terörü, teröristi ve bütün bunlara destek olanları lanetliyor, “ya Kahhar” diyorum.
Devletimizin “terör” konusundaki kararlılığından kimsenin şüphesi olmasın. Çözüm süreci, iyi niyetlerle yola çıkılmış bir süreçti. Bütün mesele, bundan böyle şehit kanının akmaması ve ülkemizde barışın hakim olmasıydı. Fakat verilen sözler yerine gelmedi, maalesef iyi niyetler suistimal edildi.
Çözüm, bir süreçtir. Bazen bu süreç metot değiştirir, tarz değiştirir ama devam eder. Yani bu süreç, terörün kökü kuruyana kadar da devam edecektir inşallah. Milletimizin metanetli ve cesaretli olması, bu meselenin çok daha kısa süre içinde çözüme kavuşmasına katkı sağlayacaktır.  Allah,  büyük devlet, güçlü ordu, aziz milletimizi korusun.
Bizden, ne pahasına olursa olsun, sahnede, sahada, meydanda, medyada ve sosyal medyada iki kelimeyle bile olsa desteğini esirgemeyen, yürekli kardeşlerime teşekkür ederim.  Her ne kadar siyasetin içinde olsam da,  siyaset siyasilerin, cesaret adamların işidir diyorum... Cesaret ve ferasetinizi siyaset üstü bir anlayışla kutluyor, iki dünya kardeşliği diliyor, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyorum.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

1 Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

Samsunspor'a 720 bin TL daha

2 Samsunspor'a 720 bin TL daha

Samsunspor'da moraller bozuktu

3 Samsunspor'da moraller bozuktu

Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

4 Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

Samsunspor'daki sıkıntıları herkes biliyor

5 Samsunspor'daki sıkıntıları herkes biliyor

Samsunspor'da ödemeler tamam

6 Samsunspor'da ödemeler tamam

Samsun'da TIR devrildi!

7 Samsun'da TIR devrildi!

Aniden yere yığılan genç öldü

8 Aniden yere yığılan genç öldü

N'Diaye ile anlaştı

9 N'Diaye ile anlaştı

Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!

10 Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!