Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Bafra da eller sevgiye uzandı

Bafra Kaymakamlığının organize ettiği Sevgiye Uzanan Eller projesi yaz kampı 80 öğrencinin 2 günlük etkinliği ile sona erdi

Bafra da eller  sevgiye uzandı

Bafra Kaymakamlığı nca organize edilen ve Bafra Kızılırmak İlkokulu koordinesinde gerçekleştirilen Sevgiyle Uzanan Eller projesinin 80 öğrencinin katıldığı yaz kampı sona erdi.
Öğrenciler Kolay EÜAŞ tesislerinde hazırlanan çadırlarda 2 gün 1 gece yaz sevgi kampını gerçekleştirdi. 

AMACINA ULAŞTI
Bafra Kaymakamı Halis Arslan, öğrencileri ziyaret ederek etkinliklere katıldı. Arslan, Öğrencilerimizi 5 ayrı yerde kampa alacağımızı belirtmiştik. Şimdi ilk kampı gerçekleştirdik. Bu gerçekleştirilen kampta kurulan çadırlarda kaldılar, sabah, öğlen ve akşam yemeklerini yediler. Kamp akşamında hazırlanan programa katıldık. Sevgi ateşini yaktık ve öğrencilerin 1 gün içerinde uyarladıkları etkinliklerini izledik. 2. Günde ise sabah kahvaltısını hep beraber yaptık ve sonrasında tekne gezintisi yaptılar. Son olarak da  sinemada film seyrettiler ve  kamp sona erdi. Daha sonraki zamanlarda tekrar öğrencilerimizi  bir araya getirip değişik yerlerde sevgi kamplarımızı yapacağız. Konaklamalı olarak yapılan sevgi yaz kampının amaçları çocukların kendilerine olan güveni artırmak, takım çalışmaları ve bireysel becerilerini artırmak, yarının sağlıklı bireylerini yetiştirmek, paylaşma ve dostluk duygularını geliştirmek, öğrencilerin yeni okul dönemine en iyi şekilde hazırlamak adına eğitimli bir şekilde yapılmıştır dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

1 Samsun Haber: Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

Kavşakta otomobille çarpışan cip takla attı 1 ölü, 2 yaralı

2 Kavşakta otomobille çarpışan cip takla attı: 1 ölü, 2 yaralı

İzmirde ilk teravih namazı kılındı

3 İzmir'de ilk teravih namazı kılındı

Bartın Üniversitesi 9uncu mezunlarını verdi

4 Bartın Üniversitesi 9'uncu mezunlarını verdi