Meşale Samsun dan yansın

Aktif Eğitimciler Sendikası Samsun Şube Başkanı Sefa Zor, Samsun da eğitim kalitesinin yükseltebilmek için bütün sendikaların ve eğitimcilerin bir masa etrafında toplanması gerektiğini belirterek Meşale Samsun dan yansın dedi

Meşale Samsun dan yansın

Aktif Eğitimciler Sendikası Samsun Şube Başkanı Sefa Zor, Samsun un Türkiye sıralamalarında eğitim kalitesinde çok geri sıralarda olduğunu, bunu yükseltmek için tüm sendikaların ve eğitimcilerin bir masa etrafında toplanması gerektiğini ifade etti.

İLK ADIMI BİZ ATALIM
Meşalenin Samsun dan yakılarak tüm Türkiye ye örnek olabileceğini belirten Zor, Samsun daki tüm sendika temsilcileri ile her ay bir masa etrafında toplanmalıyız. Problemler ve çözüm yollarını belirlemek  için inisiyatif alırsak Samsun un eğitim kalitesinin hızla yükseldiğini göreceksiniz. Bunu her ay yapması gereken Vali veya milli eğitim müdürlüğüdür. Çünkü sorunlarımız hepimizi, şehrimizi ilgilendiriyor. Bu meşalenin de Samsun dan yanması gerekli. İlk adımı biz atmalıyız. Ne olur türkiye ye örnek olsak? Bir araya gelemezler diyen insanlara, biz ortak paydalar, çocuklarımızın geleceği, öğretmenlerimizin özlük hakları için bir araya gelebiliriz demeliyiz diye konuştu.

ÖRNEK OLURUZ
İnisiyatif alması gerekenlerin bir an önce harekete geçmesi gerektiğini ifade eden Zor şunları söyledi: Samsun un öğretmen camiasının problemlerini çözme adına bir fikir ortaya koymaları gerekir. Biz her an bütün arkadaşlarımızla bu meseleye hazırız. Sürekli bunu teklif ediyoruz zaten. Bunu sağlayabilirsek çok değil bir iki yıl içinde Samsun da inanılmaz değişiklikler göreceğiz. Samsun un yerelde dev bir eğitim yükselmesi yaşaması diğer şehirlere de örnek olacak. Bu ışık Samsun dan yansın. Benim en büyük hayalim bu.  

Zerrin SOMUNCU EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da şüpheli ölüm

2 Samsun'da şüpheli ölüm

'Neden ben' diye sormak!

3 'Neden ben' diye sormak!..

Test edildi, onaylandı

4 Test edildi, onaylandı

Eski vekile ihraç talebi

5 Eski vekile ihraç talebi

Samsunlu futbolcunun mutlu günü

6 Samsunlu futbolcunun mutlu günü

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

7 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

8 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

9 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

 Dualar Yıldırım için

10 Dualar Yıldırım için