Meşale Samsun dan yansın

Aktif Eğitimciler Sendikası Samsun Şube Başkanı Sefa Zor, Samsun da eğitim kalitesinin yükseltebilmek için bütün sendikaların ve eğitimcilerin bir masa etrafında toplanması gerektiğini belirterek Meşale Samsun dan yansın dedi

Meşale Samsun dan yansın

Aktif Eğitimciler Sendikası Samsun Şube Başkanı Sefa Zor, Samsun un Türkiye sıralamalarında eğitim kalitesinde çok geri sıralarda olduğunu, bunu yükseltmek için tüm sendikaların ve eğitimcilerin bir masa etrafında toplanması gerektiğini ifade etti.

İLK ADIMI BİZ ATALIM
Meşalenin Samsun dan yakılarak tüm Türkiye ye örnek olabileceğini belirten Zor, Samsun daki tüm sendika temsilcileri ile her ay bir masa etrafında toplanmalıyız. Problemler ve çözüm yollarını belirlemek  için inisiyatif alırsak Samsun un eğitim kalitesinin hızla yükseldiğini göreceksiniz. Bunu her ay yapması gereken Vali veya milli eğitim müdürlüğüdür. Çünkü sorunlarımız hepimizi, şehrimizi ilgilendiriyor. Bu meşalenin de Samsun dan yanması gerekli. İlk adımı biz atmalıyız. Ne olur türkiye ye örnek olsak? Bir araya gelemezler diyen insanlara, biz ortak paydalar, çocuklarımızın geleceği, öğretmenlerimizin özlük hakları için bir araya gelebiliriz demeliyiz diye konuştu.

ÖRNEK OLURUZ
İnisiyatif alması gerekenlerin bir an önce harekete geçmesi gerektiğini ifade eden Zor şunları söyledi: Samsun un öğretmen camiasının problemlerini çözme adına bir fikir ortaya koymaları gerekir. Biz her an bütün arkadaşlarımızla bu meseleye hazırız. Sürekli bunu teklif ediyoruz zaten. Bunu sağlayabilirsek çok değil bir iki yıl içinde Samsun da inanılmaz değişiklikler göreceğiz. Samsun un yerelde dev bir eğitim yükselmesi yaşaması diğer şehirlere de örnek olacak. Bu ışık Samsun dan yansın. Benim en büyük hayalim bu.  

Zerrin SOMUNCU EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Meteorolojiden Samsun için uyarı! Fırtına geliyor

2 Meteorolojiden Samsun için uyarı! Fırtına geliyor

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

3 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Prova Samsunspor'un

4 Prova Samsunspor'un

Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

5 Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

6 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

7 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

8 Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

9 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

10 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti