Meşale Samsun dan yansın

Aktif Eğitimciler Sendikası Samsun Şube Başkanı Sefa Zor, Samsun da eğitim kalitesinin yükseltebilmek için bütün sendikaların ve eğitimcilerin bir masa etrafında toplanması gerektiğini belirterek Meşale Samsun dan yansın dedi

Meşale Samsun dan yansın

Aktif Eğitimciler Sendikası Samsun Şube Başkanı Sefa Zor, Samsun un Türkiye sıralamalarında eğitim kalitesinde çok geri sıralarda olduğunu, bunu yükseltmek için tüm sendikaların ve eğitimcilerin bir masa etrafında toplanması gerektiğini ifade etti.

İLK ADIMI BİZ ATALIM
Meşalenin Samsun dan yakılarak tüm Türkiye ye örnek olabileceğini belirten Zor, Samsun daki tüm sendika temsilcileri ile her ay bir masa etrafında toplanmalıyız. Problemler ve çözüm yollarını belirlemek  için inisiyatif alırsak Samsun un eğitim kalitesinin hızla yükseldiğini göreceksiniz. Bunu her ay yapması gereken Vali veya milli eğitim müdürlüğüdür. Çünkü sorunlarımız hepimizi, şehrimizi ilgilendiriyor. Bu meşalenin de Samsun dan yanması gerekli. İlk adımı biz atmalıyız. Ne olur türkiye ye örnek olsak? Bir araya gelemezler diyen insanlara, biz ortak paydalar, çocuklarımızın geleceği, öğretmenlerimizin özlük hakları için bir araya gelebiliriz demeliyiz diye konuştu.

ÖRNEK OLURUZ
İnisiyatif alması gerekenlerin bir an önce harekete geçmesi gerektiğini ifade eden Zor şunları söyledi: Samsun un öğretmen camiasının problemlerini çözme adına bir fikir ortaya koymaları gerekir. Biz her an bütün arkadaşlarımızla bu meseleye hazırız. Sürekli bunu teklif ediyoruz zaten. Bunu sağlayabilirsek çok değil bir iki yıl içinde Samsun da inanılmaz değişiklikler göreceğiz. Samsun un yerelde dev bir eğitim yükselmesi yaşaması diğer şehirlere de örnek olacak. Bu ışık Samsun dan yansın. Benim en büyük hayalim bu.  

Zerrin SOMUNCU EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

1 Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

2 Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

3 FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

Sürpriz yapacak

4 Sürpriz yapacak

Ağır ceza geliyor

5 Ağır ceza geliyor

Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

6 Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

Kaybedersek canımız yanar

7 Kaybedersek canımız yanar

Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

8 Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

Samsun'a sağanak yağış uyarısı

9 Samsun'a sağanak yağış uyarısı

Samsunspor antrenmanına ziyaretçi akını

10 Samsunspor antrenmanına ziyaretçi akını