İSTİKRAR DEMOKRASİYE BAĞLI

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ülkenin huzuru, istikrarı, kalkınması demokrasiye bağlıdır. Demokrasinin olmadığı yerlerde nasıl büyük sıkıntıların yaşandığı, ülke geleceğinin karardığının görüyoruz dedi

 İSTİKRAR DEMOKRASİYE BAĞLI

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ladik te esnaf ziyareti yaptı. Seçimlerde gösterilen desteğe teşekkür eden Köktaş, AK belediyecilik anlayışı ile ilçede güzel çalışmalara imza atıldığını, özellikle ilçe meydanında yapılan çalışmanın bu farklılığı ortaya çıkardığını söyledi. Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Salih Çelik ve teşkilat üyelerinin de katıldığı teşekkür ziyaretinde vatandaşların sorun, talep ve görüşlerini dinleyen Milletvekili Köktaş, mahalle yolları ile ilgili problemlerin en kısa zamanda çözüleceğini ifade etti.

ÖRNEĞİNE AZ RASTLANIR
7 Haziran seçimlerinde milletin verdiği karara büyük saygı duyduklarını ifade eden Milletvekili Köktaş, Milli iradenin üstünde hiçbir iradeyi kabul etmiyoruz. 7 Haziran seçimlerinde modern, demokratik ülkelerde örneğine az rastlanır şekilde yüzde 85’i aşan bir katılım gerçekleşmiştir. Yine modern demokrasilerde örneğine çok az rastlanır şekilde temsil kabiliyeti yüzde 95’e ulaşan bir parlamentoya sahip olduğumuzu görmekteyiz. Bunlar başlı başına önemli değerlerdir. Ülkenin huzuru, istikrarı, kalkınması demokrasiye bağlıdır diye konuştu.

YAŞANANLARI GÖRÜYORUZ
Köktaş, açıklamasını şöyle sürdürdü: Demokrasinin olmadığı yerlerde nasıl büyük sıkıntıların yaşandığı, halkın tercihlerinin göz ardı edildiği durumlarda nasıl ülke geleceklerinin karardığının çarpıcı ve açık örneklerini çevremizde görmekteyiz.  Demokrasiden kaçan ülkelerde insanların nasıl acılar yaşandığını yıllardır çevremizde görmekteyiz. Ülke birliğinin korunamadığı durumlarda ülkelerin gelecekleriyle ilgili hedeflerini, vizyonlarını nasıl kaybettiğini görebiliyoruz. Türkiye’nin geleceğinin en büyük teminatı insan hak ve özgürlüklerine dayalı demokrasisidir. Biz bununla iftihar ediyoruz. Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu nunda ifade ettiği gibi, demokrasimizi yaşattıkça da milletimiz emin olsun ki, aşamayacağımız güçlük, engel yoktur.  

 EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

1 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

2 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

3 Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

4 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

 Kaldırım, resmen aday adayı

5 Kaldırım, resmen aday adayı

Samsunspor daha avantajlı

6 Samsunspor daha avantajlı

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

7 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Samsunspor'a FİFA Kokartlı hakem

8 Samsunspor'a FİFA Kokartlı hakem

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'

9 Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: 'Her taraflarından fitne fesat akıyor'

10 İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: 'Her taraflarından fitne fesat akıyor'