MHP ŞEREFSİZE ŞEREFSİZ DER

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ın MHP ye yönelik sözlerine ilişkin bir açıklama yaptı.

 MHP ŞEREFSİZE ŞEREFSİZ DER

Büyükataman, Selo bilmelisin ki; 46 yıllık şerefli mazisiyle MHP şerefsize şerefsiz, namussuza namussuz der. Dağdaki teröriste terörist diyemeyenlere şerefli mi diyecektik? Anasının eteğini giyip sokakta polis taşlayanlar kendilerini şerefli mi saymaktadır? Havuz sefasında iken ülkenin durumu ile ilgili ahkam kesen Selo ya Kürt kökenli vatandaşlarımız kanmamaktadır. PKK-HDP asla Kürt kökenli kardeşlerimizin temsilcisi değildir, olamaz dedi.

SİLAHLARIN GÖLGESİNDE ALINAN OY NE İFADE EDER?

HDP nin Kürt kökenli vatandaşların temsilcisi olmadığını savunan Büyükataman, Bölücü terör örgütü PKK nın saz heyeti olan partinin solisti Selo namlı oğlan Sayın Genel Başkanımıza laf yetiştirme gayretine girmiştir. Selo bilmelisin ki; 46 yıllık şerefli mazisiyle MHP şerefsize şerefsiz, namussuza namussuz der. Dağdaki teröriste terörist diyemeyenlere şerefli mi diyecektik? Anasının eteğini giyip sokakta polis taşlayanlar kendilerini şerefli mi saymaktadır? İstanbul da 3. parti olmuş, terör örgütünün baskısı ve AKP ile 13 yıldır kol kola Kürt kökenli vatandaşlarımızı canından bezdirmek suretiyle silahların gölgesinde alınan oy ne ifade eder? Havuz sefasında iken ülkenin durumu ile ilgili ahkam kesen Selo ya Kürt kökenli vatandaşlarımız kanmamaktadır. PKK-HDP asla Kürt kökenli kardeşlerimizin temsilcisi değildir, olamaz ifadelerini kullandı.

BUKELAMUN GİBİ OLDUKLARI YERİN RENGİNİ ALAN BU TİPLERİN CİDDİYE ALINACAK TARAFI YOKTUR

HDP nin tehditle oy aldığını savunan Büyükataman, Ülkemizin Güneydoğusunda yaşayan Kürt kökenli vatandaşlarımız seçim döneminde partimize de ulaşarak sandık güvenliği ve kendi can güvenliklerinin olmadığını ifade etmişlerdir. Vatandaşı canıyla tehdit ederek alınan sonuç ne kadar sağlıklıdır? PKK sizi tükürüğüyle boğar diyen Selo nun partisinin Milletvekili bir zamanlar DYP nin anonsçusuymuş. Seçim otobüsünün üzerinde, İmralı yı basacağız, Apo nun kellesini getireceğiz diye anons yapan bu zihniyetin evrildiği nokta hayrete şayandır. Bukelamun gibi oldukları yerin rengini alan bu tiplerin ciddiye alınacak bir tarafı yoktur. Yarın da hangi tavrı sergileyecekleri, nereye kapak atacakları tahmin edilemeyecektir. Tahmin edilmesi zor olmayan, bunların hiçbirinin Türk milletinin tarafında olmadığı ve olmayacağıdır açıklamasında bulundu.

MİLLETVEKİLLERİMİZ PARTİMİZİN GÖRÜŞÜNÜ ORADA ŞEREFLİCE DİLE GETİRMİŞLERDİR  

Selahattin Demirtaş ın, MHP lilerin Türkçe yi doğru kullanmadığına dair, açıklamasını eleştiren Büyükataman, Demirtaş ın MHP ye yönelik Saray iddialarına da yanıt vererek Türkçe yi doğru dürüst konuşamadığımızı da ifade eden zatın Türkçe sevdasını beğenmiş olsak da söylemleri yalan ve yersizdir. Dilerse devletimizin okullarında, halk eğitim merkezlerinde kendileri için Türkçe kursları mevcuttur, katılabilirler. MHP nin saray bahçesinde olduğunu iddia etmesini ise pek yadırgamıyoruz. Malumdur ki kendilerinin geldiği siyasi gelenek devlet geleneğinden bihaberdir. Küçük bir not; o toplantıya TBMM başkanlık divanı üyeleri olarak giden Sayın milletvekillerimiz partimizin görüşünü orada da şereflice dile getirmişlerdir dedi.

AKP İLE DOLMABAHÇE DE FLÖRT EDEN BİZATİHİ SELO NUN PARTİSİNİN MENSUPLARIDIR

MHP li Büyükataman, yazılı olarak yaptığı açıklamasını şöyle sürdürdü: Oslo da, Dolmabahçe de gözlerden ırak yerlerde yeni aşıklar gibi AKP ile flört eden bizatihi Selo nun partisinin mensuplarıdır. İradesini Kandil e, varlığını canilerin emrine seneler evvel devreden malum Eşbaşkanın, BOP Eşbaşkanıyla kıydığı gizli ihanet nikâhının talak-ı selase ile boş olması bizim meselemiz değil kendi aralarındaki ahitle ilgilidir. Terör örtünün etekleri altında siyaset yapanlar, milletvekili sıfatıyla bağdaşmaz. Bunlar milletimiz tarafından dikkate alınmaz

HDP YE OY VERMİŞ OLAN SEÇMENLERİN ŞEHİT HABERLERİ GELDİKÇE PİŞMANLIKLARI TARAFIMIZA ULAŞMAKTADIR

HDP ye oy vermiş olan seçmenlerin art arda gelen şehit haberlerinden dolayı pişmanlık duyduklarını ileri süren Büyükataman, Kürt kökenli kardeşlerimiz Türk milletinin yeri dolmayacak değer ve emanetleridir. HDP ye oy vermiş olan seçmenlerin de şehit haberleri geldikçe pişmanlıkları tarafımıza ulaşmaktadır. Kırk yıllık kani, olmazmış yani diyerek HDP nin değişmediğini kandan beslenen, terör yardakçısı olduğunu müşahede etmektedirler. Hiç kimse bizi, milletimizin tertemiz ve onurlu mensupları olan Kürt kökenli kardeşlerimizle ters düşüremeyecek, aramıza duvar öremeyecektir. Şunu bir defa bilmek lazımdır ki, bin yıllık kardeşliğin aziz emaneti olan Kürt kökenli kardeşlerimizin ne HDP, ne PKK, ne AKP ne de İmralı daki emzikli bebek katili temsilcisi değildir. Kürt kökenli kardeşlerim istismara aldanmayacak, isyana davet eden alçak telkinlere kapılmayacaktır. Doğu ve Güneydoğu üzerinden çıkar sağlayan yabancı uşakları, emperyalizme keşif kolu sağlayan fesat yuvaları Kürt kökenli kardeşlerimizin vahdet kararıyla hüsrana uğrayacaklardır ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

Depremden korkan vatandaşlar geceyi dışarıda geçiriyor

1 Depremden korkan vatandaşlar geceyi dışarıda geçiriyor

İzmir'de silahlı kavga: 1 yaralı

2 İzmir'de silahlı kavga: 1 yaralı

Esrarengiz kokudan etkilenenlerin sayısı 17'ye yükseldi

3 Esrarengiz kokudan etkilenenlerin sayısı 17'ye yükseldi

Depremle adeta zaman durdu

4 Depremle adeta zaman durdu

Köpeğe çarpmamak için manevra yapan tır sürücüsü canından oluyordu

5 Köpeğe çarpmamak için manevra yapan tır sürücüsü canından oluyordu

Motosiklet otomobille çarpıştı: 1 yaralı

6 Motosiklet otomobille çarpıştı: 1 yaralı

Çorum'da trafik kazası: 4 yaralı

7 Çorum'da trafik kazası: 4 yaralı

Gaziosmanpaşa'da çatlakların oluştuğu bina tahliye edildi

8 Gaziosmanpaşa'da çatlakların oluştuğu bina tahliye edildi

Ayvacık'taki deprem anı güvenlik kameralarında

9 Ayvacık'taki deprem anı güvenlik kameralarında

Yeşilköy'de TIR'daki konteyner yola düştü

10 Yeşilköy'de TIR'daki konteyner yola düştü