Havza TSO ya özel kredi

Havza Ticaret ve Sanayi Odası ile Şekerbank, 6 ay ödemesiz ve 36 aya varan vadelerle kredi imkanı sağlayan protokol imzaladı

Havza TSO ya özel kredi

 

Havza TSO ile Şekerbank kredi protokolü imzaladı. Havza Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonundaki törende Havza TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Acar ve Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Süleyman Kutlu protokole imza attı. Protokol ile Havza Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan işletmeler, eşit taksit ödemeli, 6 ay ödemesiz ve 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek. 

36 AY VADE
Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Süleyman Kutlu,   Türkiye’nin kalkınmasında büyük rol oynadığına inandığımız yerel işletmelerin, Şekerbank’ın desteği ile büyümesini ve onların bankası olmayı istiyoruz. Bu doğrultuda hazırladığımız finansman paketi ile işletmelere, aylık eşit taksit ödemeli, 6 ay ödemesiz ve 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyoruz” dedi. 

BÜYÜK KOLAYLIK
Havza TSO Başkanı Erkan Acar ise işletmeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Havza Ticaret ve Sanayi Odası’nın Taksitli Ticari Kredi protokolünü desteklediğini ifade etti. Acar şunları söyledi: Üretene finansal destek sağladığı için Şekerbank’ı kutluyorum. İmzalanan protokol gereği banka üyelerimizin ayağına kadar gelecek. Şubeye gitmeden kredi işlemleri haledilecek. Bu üyelerimiz için büyük bir kolaylık olacak. Ayrıca protokol üyelerimiz bankacılık hizmetleri adına birçok kolaylığı da beraberinde getirecek tüm üyelerimize hayırlı olsun.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

1 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu