Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Güçlü bir gelecek için

AK Parti Samsun Milletvetkili Fuat Köktaş, Kazanımları daha da derinleştirerek Türkiye’yi güçlü bir geleceğe hazırlamaya kararlıyız dedi

 Güçlü bir gelecek için

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, baba ocağı Çarşamba İlçesi nin Dikbıyık Mahallesi nde esnaf ziyareti yaparak hemşehrileriyle biraraya geldi. Çay ocaklarında vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Köktaş, ülke gündemi, hükümet kurma çalışmaları ve yaşanan süreçler hakkında açıklamalarda bulundu. 
AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcıları Ercan Albayrak, Nuri Gençtürk, Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğal ve ilçe teşkilat üyelerinin katıldığı ziyaretlerde konuşan Milletvekili Köktaş, AK Parti olarak bugüne kadar yapılan kazanımların üzerine kat kat ekleyerek güvenliğimizi, savunma sanayimizi, ekonomik kalkınmamızı korumaya, bu kazanımları daha da derinleştirerek Türkiye’yi güçlü bir geleceğe hazırlamaya kararlıyız diye konuştu.

SÖZLERİMİZİ YERİNE GETİRECEĞİZ
AK Parti’nin 13 yıllık iktidarı döneminde her alanda büyük hizmetler yaptığını ifade eden Milletvekili Köktaş şunları söyledi: Milletimiz ve ülkemiz için bu 13 yıllık süre içinde büyük hizmetler ve projeler yapıldı. Merkezden, mahallelere kadar, insanımızın yaşadığı her alanda hizmeti halkımızın ayağına kadar götürdük. İnşallah bundan sonrada aynı kararlılık, aynı ilkeli duruş ile yolumuza devam edeceğiz. Yeni hükümetin bir an önce kurulması ile devam eden projelerimizin daha da hızlandırılması için çok çalışacağız. Hemşehrilerimize hizmet noktasında verdiğimiz sözleri yerine getirmek için büyük gayret göstereceğiz.  

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsundaki günlük kiralık dairelere dikkat

1 Samsun'daki günlük kiralık dairelere dikkat!

61 ilin emniyet müdürü değişti

2 61 ilin emniyet müdürü değişti

Samsunsporda kafalar karıştı

3 Samsunspor'da kafalar karıştı!

Samsunsporda Canberk şoku

4 Samsunspor'da Canberk şoku!

Samsunsporda forma gençlerde

5 Samsunspor'da forma gençlerde

Yeni Dubai Karadenizde kuruluyor

6 Yeni Dubai Karadeniz'de kuruluyor!

Samsunsporda sorunlar masaya yatırıldı

7 Samsunspor'da sorunlar masaya yatırıldı

Kıymet bilmek

8 Kıymet bilmek...

İşte Samsundaki kadın mobilya ustasının başarı öyküsü

9 İşte Samsun'daki kadın mobilya ustasının başarı öyküsü

Samsunda engellilerden nezaket tepkisi

10 Samsun'da engellilerden 'nezaket' tepkisi