BİRLİKTELİK ÇAĞRISI

Şehzadeler Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Ceyhun Donbay, Şehzadeler ailesi olarak tüm Samsunsporlular a sesleniyoruz. Gelin bu sene bir olalım. Birlik olalım. Omuz omuza Samsunsporumuzu Süper Lig e çıkartalım dedi

BİRLİKTELİK ÇAĞRISI

Şehzadeler Taraftarlar Derneği, tüm Samsunsporlulara yeni sezonda omuz omuza hareket ederek birliktelik çağrısı yaptı. Samsunspor tribünlerine daha fazla can katmayı hedefleyen Şehzadeler Taraftar Grubu Basın Sözcüsü Ceyhun Donbay, Yeni sezon yaklaşırken İstanbul da kaybedilen Süperlig psikolojisini üzerimizden tamamen atacağız. Şehirde bir hava oluşturarak yeni bir rota çizeceğiz. Yönetimi, futbolcusu ve hiç kaçınılmaz büyük taraftarıyla Samsunspor camiasını şanlı kalemiz Şehzadeler de daha güçlü canlandıracağız. Mahalleler arası kaynaşma toplantıları , liselerarası köprüler oluşturacağız. Elimizden ne gelirse en fazlasını vererek katkı gerçekleştireceğiz dedi. 


ONLAR BİZE EMENET
Dostluğa özellikle vurgu yapan Ceyhun Donbay, şunları söyledi, Abilik-kardeşlik ile saygı ve sevgiyi her zaman en iyi şekilde arkadaşlarımıza lanse ediyoruz. Bizlere annesinin babasının emaneti olan fikri özgürlüklerini saygı ve sevgiden yana kullanan tüm kardeşlerimizi gözümüz gibi sakınıyoruz. Onların birlik beraberliğini sağlıyoruz. Burada tek hedef Samsunspor tribünlerinin yani büyük tribünlerin sevgi ve saygıdan geçtiğini vurgulamaktır. Biz bu sene Şehzadeler ailesi olarak bunu başaracağımıza inanıyoruz.

MAÇ ÖNCESİ BERBEKÜ 
Cumartesi günü Çaykur Rizespor ile oynanacak olan hazırlık müsabakasından önce Şehzadeler ailesi olarak tüm Samsunsporlular a sesleniyoruz. Gelin bu sene bir olalım. Birlik olalım, omuz omuza Samsunsporumuzu Süper Lig e çıkartalım. Biz bu sene inandık. Bu birlik ve beraberlik için cuma akşamı saat 18:30 da tüm Samsunsporluları dostluk için kendimizi ifade etmek için Emine-İhsan Kefeli Parkı na bekliyoruz.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Karadenizin en büyük AVMsi inşa ediliyor

1 Karadeniz'in en büyük AVM'si inşa ediliyor

Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

2 Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

Samsunsporda Davy Angan tamam

3 Samsunspor'da Davy Angan tamam

Samsunspor Teknik Direktörü Özalandan ters köşe

4 Samsunspor Teknik Direktörü Özalan'dan ters köşe

Samsunda bir boğulma vakası daha İmam kurtarılamadı

5 Samsun'da bir boğulma vakası daha! İmam kurtarılamadı

Samsunspor Başkanvekili  Araboğlu Açılışa yetişecek

6 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Açılışa yetişecek'

Samsunspordan öğrenciye indirim Kombinede taksit imkanı

7 Samsunspor'dan öğrenciye indirim... Kombinede taksit imkanı!

Samsunda silahlı suç çetesine operasyon 20 gözaltı

8 Samsun'da silahlı suç çetesine operasyon: 20 gözaltı

Samsunlulara uyarı Bu saatlerde denize girmeyin

9 Samsunlulara uyarı! Bu saatlerde denize girmeyin

Fındıkta umutlar tek tek dökülüyor

10 Fındıkta umutlar tek tek dökülüyor