BİRLİKTELİK ÇAĞRISI

Şehzadeler Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Ceyhun Donbay, Şehzadeler ailesi olarak tüm Samsunsporlular a sesleniyoruz. Gelin bu sene bir olalım. Birlik olalım. Omuz omuza Samsunsporumuzu Süper Lig e çıkartalım dedi

BİRLİKTELİK ÇAĞRISI

Şehzadeler Taraftarlar Derneği, tüm Samsunsporlulara yeni sezonda omuz omuza hareket ederek birliktelik çağrısı yaptı. Samsunspor tribünlerine daha fazla can katmayı hedefleyen Şehzadeler Taraftar Grubu Basın Sözcüsü Ceyhun Donbay, Yeni sezon yaklaşırken İstanbul da kaybedilen Süperlig psikolojisini üzerimizden tamamen atacağız. Şehirde bir hava oluşturarak yeni bir rota çizeceğiz. Yönetimi, futbolcusu ve hiç kaçınılmaz büyük taraftarıyla Samsunspor camiasını şanlı kalemiz Şehzadeler de daha güçlü canlandıracağız. Mahalleler arası kaynaşma toplantıları , liselerarası köprüler oluşturacağız. Elimizden ne gelirse en fazlasını vererek katkı gerçekleştireceğiz dedi. 


ONLAR BİZE EMENET
Dostluğa özellikle vurgu yapan Ceyhun Donbay, şunları söyledi, Abilik-kardeşlik ile saygı ve sevgiyi her zaman en iyi şekilde arkadaşlarımıza lanse ediyoruz. Bizlere annesinin babasının emaneti olan fikri özgürlüklerini saygı ve sevgiden yana kullanan tüm kardeşlerimizi gözümüz gibi sakınıyoruz. Onların birlik beraberliğini sağlıyoruz. Burada tek hedef Samsunspor tribünlerinin yani büyük tribünlerin sevgi ve saygıdan geçtiğini vurgulamaktır. Biz bu sene Şehzadeler ailesi olarak bunu başaracağımıza inanıyoruz.

MAÇ ÖNCESİ BERBEKÜ 
Cumartesi günü Çaykur Rizespor ile oynanacak olan hazırlık müsabakasından önce Şehzadeler ailesi olarak tüm Samsunsporlular a sesleniyoruz. Gelin bu sene bir olalım. Birlik olalım, omuz omuza Samsunsporumuzu Süper Lig e çıkartalım. Biz bu sene inandık. Bu birlik ve beraberlik için cuma akşamı saat 18:30 da tüm Samsunsporluları dostluk için kendimizi ifade etmek için Emine-İhsan Kefeli Parkı na bekliyoruz.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

1 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

2 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

3 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

4 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

Samsunspor'un rakibi Atakum

5 Samsunspor'un rakibi Atakum

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

6 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

7 Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

19 Mayıs sözünü tuttu

8 19 Mayıs sözünü tuttu

Samsun'da Demir'e yeni görev

9 Samsun'da Demir'e yeni görev

Samsun'da itfaiyeden keçi kurtarma operasyonu

10 Samsun'da itfaiyeden keçi kurtarma operasyonu