POLİSGÜCÜ NÜN GURURU

Minikler Türkiye Tekvando Şampiyonası müsabakasına katılan Polisgücü Spor Kulübü, 33 kiloda Edanur Çelik, ile rakiplerini geride bırakarak Türkiye 3 üncüsü oldu. Edanur, Beni izlemeye devam edin, bu daha başlangıç dedi

POLİSGÜCÜ NÜN GURURU

Çanakkale de düzenlenen Minikler Türkiye Tekvando Şampiyonası müsabakasında Polisgücü Spor Kulübü fırtınası esti. Katıldıkları şampiyonalarda önemli başarılara imza atan kulüp, yetenekli sporcusu Edanur Çelik ile madalya kazanma başarısı gösterdi. 33 kiloda zorlu rakiplerini geride bırakan Edanur Çelik, Türkiye 3 üncüsü olmayı başardı. Edanur ile gurur duyduklarını belirten Antrenör Murat Temiz, Polisgücü Spor Kulübü olarak yine önemli bir başarıya imza attık. Çanakkale de yapılan Minikler Türkiye Tekvando Şampiyonası müsabakasında Türkiye 3 üncüsü olma başarısı gösterdik dedi.

HERKESE TEŞEKKÜRLER
Yarışmacı kategorilerde adından söz ettiren bir kulüp olduklarını belirten Murat Temiz, Minikler, yıldızlar ve gençler kategorisinde rakiplerimiz ile yarışmaya devam ediyoruz. Edanur un başarısı sadece bir başlangıç. Önümüzde 9-13 Ağustos tarihleri arasında Trabzon da yapılacak Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası var. Oraya da 12 kişilik yarışmacı gruplarımız ile katılacağız. Amacımız kendimize yakışır bir performans sergileyip madalyalara ambargo koymak. Bizlere destek olan Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt a ve Türkiye Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekvando İl Temsilcisi İbrahim Uzun a teşekkür ediyoruz dedi. 

TARİH YAZMAK İSTİYORUM
Bu madalyanın daha başlangıç olduğunu dile getiren başarılı sporcu Edanur Çelik, Gönül isterdi ki birinci olayım ama yaşadığım talihsizliklerden dolayı üçüncü oldum. Bundan sonra daha çok çalışıp başarılarıma her geçen gün yenisini ekleyeceğim. Benim yanımda olan önce aileme ve sonra antrenörüm Murat Temiz e teşekkür ediyorum. Onlar olmasa bu başarılarım olmazdı. Kardeşim Senanur Çelik ile birlikte çok sevdiğimiz tekvando sporunda hedefimiz Avrupa ve Dünya arenasında da boy gösterip tarih yazmak dedi.  

İKİZ KARDEŞLER... 
Edanur ve Senanur Çelik, ikiz kardeş. Kardeşlerin tek bir amacı var, tekvando sporunda başarılı müsabakalar çıkarıp milli takım takım forması giymek.  

KIZLARIMA GÜVENİYORUM...
Edanur ve Senanur Çelik in anneleri Arzu Çelik, kızlarının tekvando sporunda önemli başarılara imza atacaklarına inandığını söyledi. 

Salim YILDIZ

 
  

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği