Mağduriyetler giderildi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, sel felaketinin yaşandığı Terme de incelemelerde bulunarak, İki gün içinde halkımızın mağduriyetlerinin giderilmiş olması bizi son derece memnun etti dedi

Mağduriyetler giderildi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Karaca, belediye meclis ve teşkilat üyeleriyle Evci Mahallesi nde incelemelerde bulunarak, vatandaşlara bir kez daha geçmiş olsun dileklerini iletti. Mahalledeki esnafı ziyaret eden, çay ocağında oturan vatandaşlarla da sohbet eden Milletvekili Köktaş, Ekipler mahalle içinde çalışmalarını tüm hızıyla sürüyor. Rabbim daha büyük felaketlerden bizleri korusun, böyle bir felaketi bir kez daha yaşatmasın. Bizleri mutlu eden burada yaşanan sel felaketinde can kaybı olmamasıdır dedi.

CAN KAYBI OLMAMASI MUTLULUĞUMUZ
Milletvekili Köktaş sözlerine şöyle devam etti: 1 Ağustos Cumartesi akşamı Terme ilçemiz Evci ve Sakarlı mahallerinde yaşanan sel felaketinde belediye ve AFAD ekipleri ile bizzat katıldığım çalışmalar ile bölgemizde can kaybı yaşanmaması en büyük mutluluğumuz olmuştu. Bugün de belediye ekiplerimizin her iki mahallemizde de seferber olduğunu gördük. Yapılan çalışmaları yerinde inceledik, bilgiler aldık. Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. İki gün içinde halkımızın mağduriyetlerinin giderilmiş olması bizi son derece memnun etti. Evci ve Sakarlı mahallerimiz için tüm ekiplerini seferber eden başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz a, Terme belediye Başkanımız Şenol Kul a, Terme ilçe Başkanımız Ali Kılıç a, teşkilat üyelerimize, belediyelerimizin personellerine ve emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

1 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

2 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

 Kaldırım, resmen aday adayı

3 Kaldırım, resmen aday adayı

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

4 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

5 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

Samsunspor'da moraller düzeldi

6 Samsunspor'da moraller düzeldi

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: 'Her taraflarından fitne fesat akıyor'

7 İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü: 'Her taraflarından fitne fesat akıyor'

Yazık bu şehre…

8 Yazık bu şehre…

Samsunspor daha avantajlı

9 Samsunspor daha avantajlı

Kim oynayacak?

10 Kim oynayacak?