Mağduriyetler giderildi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, sel felaketinin yaşandığı Terme de incelemelerde bulunarak, İki gün içinde halkımızın mağduriyetlerinin giderilmiş olması bizi son derece memnun etti dedi

Mağduriyetler giderildi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Karaca, belediye meclis ve teşkilat üyeleriyle Evci Mahallesi nde incelemelerde bulunarak, vatandaşlara bir kez daha geçmiş olsun dileklerini iletti. Mahalledeki esnafı ziyaret eden, çay ocağında oturan vatandaşlarla da sohbet eden Milletvekili Köktaş, Ekipler mahalle içinde çalışmalarını tüm hızıyla sürüyor. Rabbim daha büyük felaketlerden bizleri korusun, böyle bir felaketi bir kez daha yaşatmasın. Bizleri mutlu eden burada yaşanan sel felaketinde can kaybı olmamasıdır dedi.

CAN KAYBI OLMAMASI MUTLULUĞUMUZ
Milletvekili Köktaş sözlerine şöyle devam etti: 1 Ağustos Cumartesi akşamı Terme ilçemiz Evci ve Sakarlı mahallerinde yaşanan sel felaketinde belediye ve AFAD ekipleri ile bizzat katıldığım çalışmalar ile bölgemizde can kaybı yaşanmaması en büyük mutluluğumuz olmuştu. Bugün de belediye ekiplerimizin her iki mahallemizde de seferber olduğunu gördük. Yapılan çalışmaları yerinde inceledik, bilgiler aldık. Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. İki gün içinde halkımızın mağduriyetlerinin giderilmiş olması bizi son derece memnun etti. Evci ve Sakarlı mahallerimiz için tüm ekiplerini seferber eden başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz a, Terme belediye Başkanımız Şenol Kul a, Terme ilçe Başkanımız Ali Kılıç a, teşkilat üyelerimize, belediyelerimizin personellerine ve emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

1 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

2 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

3 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

4 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

19 Mayıs sözünü tuttu

5 19 Mayıs sözünü tuttu

Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

6 Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

Samsunspor'un rakibi Atakum

7 Samsunspor'un rakibi Atakum

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

8 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

9 Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

Samsun'da Demir'e yeni görev

10 Samsun'da Demir'e yeni görev