Mağduriyetler giderildi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, sel felaketinin yaşandığı Terme de incelemelerde bulunarak, İki gün içinde halkımızın mağduriyetlerinin giderilmiş olması bizi son derece memnun etti dedi

Mağduriyetler giderildi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Karaca, belediye meclis ve teşkilat üyeleriyle Evci Mahallesi nde incelemelerde bulunarak, vatandaşlara bir kez daha geçmiş olsun dileklerini iletti. Mahalledeki esnafı ziyaret eden, çay ocağında oturan vatandaşlarla da sohbet eden Milletvekili Köktaş, Ekipler mahalle içinde çalışmalarını tüm hızıyla sürüyor. Rabbim daha büyük felaketlerden bizleri korusun, böyle bir felaketi bir kez daha yaşatmasın. Bizleri mutlu eden burada yaşanan sel felaketinde can kaybı olmamasıdır dedi.

CAN KAYBI OLMAMASI MUTLULUĞUMUZ
Milletvekili Köktaş sözlerine şöyle devam etti: 1 Ağustos Cumartesi akşamı Terme ilçemiz Evci ve Sakarlı mahallerinde yaşanan sel felaketinde belediye ve AFAD ekipleri ile bizzat katıldığım çalışmalar ile bölgemizde can kaybı yaşanmaması en büyük mutluluğumuz olmuştu. Bugün de belediye ekiplerimizin her iki mahallemizde de seferber olduğunu gördük. Yapılan çalışmaları yerinde inceledik, bilgiler aldık. Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. İki gün içinde halkımızın mağduriyetlerinin giderilmiş olması bizi son derece memnun etti. Evci ve Sakarlı mahallerimiz için tüm ekiplerini seferber eden başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz a, Terme belediye Başkanımız Şenol Kul a, Terme ilçe Başkanımız Ali Kılıç a, teşkilat üyelerimize, belediyelerimizin personellerine ve emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu iş adamının haciz isyanı

1 Samsunlu iş adamının haciz isyanı

Tim 20 yıl sonra Samsunda buluştu

2 Tim 20 yıl sonra Samsun'da buluştu

Samsundaki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

3 Samsun'daki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

Samsunsporda program değişti

4 Samsunspor'da program değişti

Samsunspor afişindeki sır oyuncu

5 Samsunspor afişindeki sır oyuncu

Kamp sonuna kadar denenecek

6 Kamp sonuna kadar denenecek

Orduda kadın avukat otel odasında ölü bulundu

7 Ordu'da kadın avukat otel odasında ölü bulundu

Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

8 Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı

9 Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı!

Chibuike bomba gibi

10 Chibuike bomba gibi