Vatandaşın yanındayız

MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis Biz, çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bizim amacımız sadece seçim zamanı vatandaşa gitmek değil her daim onlarla olmak ve sorunlarına çözüm bulmaktır dedi

Vatandaşın yanındayız

MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şubesi yönetimini ziyaret edip, mahalle muhtarları ve vatandaşlarla biraraya geldi. 
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril den gazilerin sorunları ile ilgili bilgi alan Edis, Siz, kahraman gaziler olarak muhabere meydanlarında akıttığımız kan ve terle hizmetlerin en büyüğünü bu cennet vatana feda ettiniz. Sizin sorunlarınıza çözüm bulmak bizim boynumuzun borcudur. Sorunlarınıza hakimiz ve çözümü noktasında ciddi ve somut adımlarımız olacaktır diye konuştu.

ŞÜPHENİZ OLMASIN
Bazı mahalle muhtarları ve vatandaşlarla biraraya gelen Edis yaptığı konuşmada şunları söyledi: Biz MHP ailesi olarak her zaman vatandaşımızın yanındayız. Çalışmalarımız ve ziyaretlerimiz seçim öncesi olduğu gibi aynı azim ve kararlılıkla devam edecek. Mesai kavramı olmaksızın sizin için çalışacağımızdan şüpheniz olmasın. Eksik kaldığımız yerler omuştur mutlaka. O nedenle bizlere her zaman ulaşabileceğinizi bilin istiyorum. Bizim amacımız sadece seçim zamanı vatandaşı dinlemek onların sorunlarını anlık çözüm bulmak değil. Her daim vatandaşla olmak ve onları anlamaktır. Bu nedenle Biz, her zaman saha da her zaman vatandaşın yanında olacağız.  

 
 EN ÇOK OKUNANLAR

Sakarya'da kayınbirader dehşet saçtı: 3 ölü, 1 yaralı

1 Sakarya'da kayınbirader dehşet saçtı: 3 ölü, 1 yaralı

Kaza yapınca aracını bırakıp kaçtı

2 Kaza yapınca aracını bırakıp kaçtı

Kocaeli'de farklı suçlarda aranan iki şahısı polis ekiplerinin dikkati ele verdi

3 Kocaeli'de farklı suçlarda aranan iki şahısı polis ekiplerinin dikkati ele verdi

Mardin İtfaiyesi fırtına nöbetinde

4 Mardin İtfaiyesi fırtına nöbetinde

Alternatif Sahne OKTAV ile kahkahaya boğuldu

5 Alternatif Sahne OKTAV ile kahkahaya boğuldu