BAŞARIYA GELDİK

İkinci Samsun macerası için Canik Belediyespor la anlaşan İlsu Darıcıoğlu ve Aslı İnceer, gazetemize önemli açıklamalarda bulundu.

BAŞARIYA GELDİK

Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Samsun Canik Belediyespor un iki yeni oyuncusu İlsu Darıcıoğlu ve Aslı İnceer, ilk olarak Haber Gazetesi ne konuştu. Muhabirimiz Selçuk Kaya nın sorularını cevaplayan iki oyuncu, Mavi- Beyazlı kulübü başarı için tercih ettiklerini ifade etti. Daha önce yine Kadınlar Süper Ligi ndeki Samsun Basketbol Kulübü nde de forma giyen iki oyuncu, şehirde basketbola olan ilgiyi iyi bildiklerini, Canik le de iyi bir sezon geçireceklerine inandıklarını söyledi. 

TEREDDÜT ETMEDİM
İlsu Darıcıoğlu, şöyle konuştu: Samsun a ikinci gelişim. Canik ten teklif geldiği zaman hiç tereddüt etmedim. Çünkü iyi bir antrenör ve iyi bir yönetimi var. Herşeyin güzel olacağına inanıyorum. Samsun da basketbola büyük bir ilgi var. Bunu geçmiş yıllardan ve buraya deplasmana geldiğimiz zamanlardan iyi biliyorum. Samsunluların da desteğiyle, güzel bir sezon geçireceğime inanıyorum. Sezon başını iyi değerlendirip, Türkiye Kupası na kadar hazır hale geleceğiz.

BENİM İÇİN FIRSAT
Aslı İnceer de, Canik in kendisi için iyi bir tecrübe olacağına inandığını belirterek, İyi bir kadro kuruldu. Başantrenörümüz Mehmet Can Öztürk, lige yakından tanıyan başarılı bir antrenör. Ondan da öğrendiklerimizle, başarı için elimizden geleni yapacağız. Geçen yılı 2. Lig de geçirdim. Canik benim yeniden kendimi göstermem için büyük bir fırsat. Bu fırsatı bana verenlere teşekkür ediyorum. Onların da yüzünü kara çıkarmamak için herşeyimi basketbola ve takımıma vereceğim diye konuştu. 

Selçuk KAYA

 EN ÇOK OKUNANLAR