Çarşamba nın değeri bilinmeli

MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Gerek tarihi gerek tarımda ciddi bir öneme sahip olan Çarşamba ilçemizin önemi bilinmeli. Bizler, bu önemi anlatabilmek için var gücümüzle çalışacağız dedi

Çarşamba nın değeri bilinmeli

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Çarşamba İlçesi nde çeşitli ziyaretlerde ve temaslarda bulundu. İlk olarak Çarşamba İlçesi’nde parti binasında partililerle bir araya gelen Hüseyin Edis, burada partililerle bir süre sohbet ettikten sonra, Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız ı ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla da buluşan Edis, vatandaşın ve esnafın sorunlarını dinledi.

HEDEFLERE ULAŞACAĞIZ
Çarşambanın Samsun için önemine değinen ve bu kıymatin bilinmesi, işlenmesi gerektiğini söyleyen Edis, şöyle konuştu: Çarşamba ve Bafra Ovaları’nın varlığı şehrimizi tarımda önemli bir şehir haline getiriyor. Tarımda yönlendirme ve bilinçlendirme adına önemli bir görev üstleniyor. Tarımda kendi kendine yetebilen bir ülke olmak çok önemli. Samsun’da da bu iki büyük ovanın değerini bilirsek daha kaliteli ürünlerle ihracattan daha fazla payı alabiliriz. Bu konuda ülkenin, şehrimizin tüm kurum ve kuruluşları işbirliği ve uyum içinde çalıştığı takdirde hedeflere daha büyük adımlarla ulaşacağımıza inanıyorum. Bizlerin bu hedeflere ulaşabilmek adına var gücümüzle çalışacağımızdan şüpheniz olmasın.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Obüsler PKK/PYD hedeflerini vuruyor, tanklar sınıra yığılıyor

1 Obüsler PKK/PYD hedeflerini vuruyor, tanklar sınıra yığılıyor