Sorunlar AK Parti ile çözüldü

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tarımın yıllardır çözüm bekleyen sorunlarının AK Parti hükümetleri döneminde birer birer çözüldüğünü belirterek, Tarımsal ihracatımız 18 milyar doların üzerine çıktı dedi

Sorunlar AK Parti ile çözüldü

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, seçim çalışmaları boyunca ziyaret ettiği bölgeleri yeniden ziyaret ederek geçen zaman zarfında oluşmuş bir talep, sorun ve görüş varsa onları dinlemeye ve çözüm üretmeye devam ediyor.  Bu kapsamda Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Zeki Nayır ve Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner i ziyaret eden Köktaş, yönetim kurulu üyeleri ile biraraya geldi.

AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Keleş ve ilçe teşkilat üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Zeki Nayır ve Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIM 
Ziyaretlerde konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Sizlerle çok uzun bir yol arkadaşlığımız var. İl başkanlıklarım dönemimde de zaman zaman biraraya gelerek sizlerle, muhtar kardeşlerimizle, mahallelerimize hizmet noktasında görüş alışverişinde bulunduk. Sizleri en son mayıs ayı içinde de ziyaret ederek talep, sorun ve görüşlerinizi dinlemiş, notlarımızı almıştık. Gereken mercilere iletmiştik. Şimdi de milletimizin vekili olarak sizleri ziyaret ediyorum. Talep, sorun ve görüşleriniz ile birlikte yine mahallelerimizde yapılacak olan çalışmalar üzerinde sizlerle istişare gerçekleştiriyoruz. Mahallerimizin ihtiyaçlarını karşılamak noktasında her zaman yanınızda olacağımı tekrar hatırlatmak istiyorum. Sizlerin sorunlarını çözmek konusunda gayretleri çalışmalarımız sürecektir dedi.

DESTEK KATLANARAK SÜRECEK
Türkiye’nin tarımsal üretimde Avrupa’da ilk sıraya, dünyada da yedinci sıraya yerleştiğini hatırlatan Milletvekili Köktaş, Kırsal Kalkınma Programı ve Kırsal Kalkınma Desteği kapsamında çiftçiye, üreticiye önemli düzeyde kaynak aktarımı yapıldı. Tarımın yıllardır çözüm bekleyen sorunları birer birer hükümetlerimiz döneminde çözüldü. Tarımsal ihracatımız 18 milyar doların üzerine çıktı. Bu anlamda tarımsal üretimde Türkiye, dünyada yedinci sırada Avrupa da birinci sıradadır. Yine ilimizde bir ilki gerçekleştirdik. Bafra ilçemizde “Tarıma Dayalı İhtisas Seracılık Organize Sanayi Bölgesi kurulumunu başlattık. İnşallah hedeflerimiz doğrultusunda çiftçimize, üreticimize olan desteğimiz katlanarak devam edecektir dedi.

Yalçın KARATAŞ EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da yıkım!

1 Samsunspor'da yıkım!

Samsunspor - Denizlispor maçı canlı anlatım

2 Samsunspor - Denizlispor maçı canlı anlatım

Samsunspor maçından sonra taraftarlar birbirine girdi

3 Samsunspor maçından sonra taraftarlar birbirine girdi

Haberaks TV canlı yayınlayacak

4 Haberaks TV canlı yayınlayacak

Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

5 Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

6 Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

Samsun'a yeni hastane

7 Samsun'a yeni hastane

Samsunpor'a çılgın prim...

8 Samsunpor'a çılgın prim...

15 CHP milletvekili İyi Parti'ye geçiyor! İşte o isimler

9 15 CHP milletvekili İyi Parti'ye geçiyor! İşte o isimler

8 puanımız çalındı

10 8 puanımız çalındı