Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

HER KULÜBÜ KUCAKLAYACAĞIZ

Altyapıdaki antrenörlerle biraraya gelerek misyonunu ve vizyonunu anlatan Samsunspor Gençlik Geliştirme Koordinatörü Fedai Aksoy, Şehrimizdeki tüm kulüpleri kendi kulübümüz gibi göreceğiz. Hepsini kucaklayacağız. Hiç kimsenin kuşkusu olmasın dedi

HER KULÜBÜ KUCAKLAYACAĞIZ

Samsunspor Gençlik Geliştirme Koordinatörü Fedai Aksoy, altyapıdaki antrenörlerle biraraya geldi. Aksoy, toplantıda antrenörlere gençlik geliştirme biriminin misyonunu ve vizyonunu anlatan Fedai Aksoy, şunları kaydetti: Dürüstlük, adalet, ahlaki değerlerle birlikte kulübümüzün şanlı tarihindeki gelenek ve göreneklerini benimseyerek armamızdaki Atatürk ün şahlanmış saygınlığına yakışır olmaktır. Şehrimizdeki tüm kulüpleri kendi kulübümüz gibi göreceğiz. Hepsini kucaklayacağız. Tavrımız ve düşüncemiz bu yönde. Hiç kimsenin kuşkusu olmasın. 

FORMANIN DEĞERİ BİLİNECEK 
Yetenekli oyuncuları en üst seviyeye çıkararak önce Samsunspor un içinde olmalarını sonra milli  takımlarda oynama kabiliyetine ulaşmalarını sağlayacağız. Altyapı merkezi olarak en küçükten yetişkinlere kadar eğitim ve yetiştirme görevi üstleneceğiz. Kulübümüz oyuncularının takım ruhu, taşıdığı formanın değerliliği, sorumluluk duygusunun yerleştiği, güvenilir olduğu, saygı-sevgi, istek-arzu coşku içinde değişip gelişme sağlayabileceği bir yer olduğu  misyonumuz ve vizyonumuz içinde yer aldığını bilmesi aidiyet duygusunu sağlayacaktır.

KÖPRÜ GÖREVİ 
U17, U19 özellikle U21 takımları profesyonel takımımız arasında köprü görevi üstlenecektir. Çalışkanlık; kazanmaktan önce cesaret, azim, inanç ve ekip ruhu içinde vazgeçmeden mücadele etmek olarak benimsenecektir. Amacımız sportif eğitimin yanı sıra kişilik gelişimini desteklemektir. Kendini ispatlama yeteneği, disiplin, eleştiriye tahammül, performans bilinci ve yalnız çalışabilme kabiliyeti gibi özelliklere sahip olunacaktır.

SAMSUNSPOR YAŞAM TARZI 
Temel ilke olarak her zaman oyuncuyu merkeze alıp gelecek vaat eden nitelikli futbolcular yetiştirip profesyonel takıma entegresini sağlanacaktır. Gençlik geliştirme kendini Samsunspor ile özdeşleştirmiş tüm Samsunluların, tüm futbol severlerin duygusal evi olacaktır. Samsunspor’un bir yaşam tarzı olmasıdır. Burada görev alan tüm antrenör ve personel arkadaşlarımız değişime gelişime açık olacaktır.

Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

Buz tutan barajda kayboldu

1 Buz tutan barajda kayboldu

Okmeydanında terör operasyonu  5 gözaltı

2 Okmeydanı'nda terör operasyonu : 5 gözaltı

AK Parti İl Başkanı Mete gündemi değerlendirdi

3 AK Parti İl Başkanı Mete gündemi değerlendirdi