TARAFTARA KOMBİNE ÇAĞRISI

Kombine bilet satışlarının şuanda çok düşük seviyede olduğunu vurgulayan Fazlı Abdik, Taraftarsız asla olmaz. İnanıyorum ki taraftarlarımız ilerleyen günlerde kombinelerini alacaklar. Buna yürekten inanıyoruz dedi

TARAFTARA KOMBİNE ÇAĞRISI

Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Fazlı Abdik, Çaykur Rizespor ile oynanan hazırlık maçının lig için ölçü olmayacağını söyledi. Takımın henüz hazır olmadığını belirten Fazlı Abdik, Sistem olarak taşlar yerine oturmadı. Doğal olarak bunun için zaman gerekli. Taşlar yerine oturduğu zaman takımımızın çok iyi işler yapacağına inanıyoruz. Rize maçı ölçü değil. Takımımızın çok iyi olacağına inanıyoruz. Bizlerde takımı şampiyon yapmak için canla başla mücadele ediyoruz dedi.  


LİGDE TRİBÜNLER DOLACAKTIR 
Kombine bilet satışlarıyla ilgili sorularımızıda  yanıtlayan Fazlı Abdik, Kombine bilet satışlarında rakam şu an için çok düşük. İnanıyorum ki taraftarlarımız  ilerleyen günlerde kombinelerini alacaklar. Samsunspor, lig maçlarını 10 bin taraftarın önünde oynayacaktır. Bu rakamdan aşağıda olacağını sanmıyorum. Taraftarsız asla olmaz. Taraftarla bu takım çok iyi şeyler başaracaktır. Onlarda bizler de mücadele ediyoruz. Lig maçlarında stadyum dolacaktır. Buna yürekten inanıyoruz diye konuştu. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da şüpheli ölüm

2 Samsun'da şüpheli ölüm

'Neden ben' diye sormak!

3 'Neden ben' diye sormak!..

Test edildi, onaylandı

4 Test edildi, onaylandı

Eski vekile ihraç talebi

5 Eski vekile ihraç talebi

Samsunlu futbolcunun mutlu günü

6 Samsunlu futbolcunun mutlu günü

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

7 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

8 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

9 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

 Dualar Yıldırım için

10 Dualar Yıldırım için