TARAFTARA KOMBİNE ÇAĞRISI

Kombine bilet satışlarının şuanda çok düşük seviyede olduğunu vurgulayan Fazlı Abdik, Taraftarsız asla olmaz. İnanıyorum ki taraftarlarımız ilerleyen günlerde kombinelerini alacaklar. Buna yürekten inanıyoruz dedi

TARAFTARA KOMBİNE ÇAĞRISI

Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Fazlı Abdik, Çaykur Rizespor ile oynanan hazırlık maçının lig için ölçü olmayacağını söyledi. Takımın henüz hazır olmadığını belirten Fazlı Abdik, Sistem olarak taşlar yerine oturmadı. Doğal olarak bunun için zaman gerekli. Taşlar yerine oturduğu zaman takımımızın çok iyi işler yapacağına inanıyoruz. Rize maçı ölçü değil. Takımımızın çok iyi olacağına inanıyoruz. Bizlerde takımı şampiyon yapmak için canla başla mücadele ediyoruz dedi.  


LİGDE TRİBÜNLER DOLACAKTIR 
Kombine bilet satışlarıyla ilgili sorularımızıda  yanıtlayan Fazlı Abdik, Kombine bilet satışlarında rakam şu an için çok düşük. İnanıyorum ki taraftarlarımız  ilerleyen günlerde kombinelerini alacaklar. Samsunspor, lig maçlarını 10 bin taraftarın önünde oynayacaktır. Bu rakamdan aşağıda olacağını sanmıyorum. Taraftarsız asla olmaz. Taraftarla bu takım çok iyi şeyler başaracaktır. Onlarda bizler de mücadele ediyoruz. Lig maçlarında stadyum dolacaktır. Buna yürekten inanıyoruz diye konuştu. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Manisaspor evinde Samsun'a kaybetti

1 Manisaspor evinde Samsun'a kaybetti

Denizlispor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek: 'Önümüzdeki haftalarda telefi ederiz'

2 Denizlispor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek: 'Önümüzdeki haftalarda telefi ederiz'

Üniversitesi öğrencisi Ece Çelik'i ezdiği gerekçesiyle tutuklanan zanlının avuka

3 Üniversitesi öğrencisi Ece Çelik'i ezdiği gerekçesiyle tutuklanan zanlının avuka