Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsun un vergileri 13 yılda 6 kat arttı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Gerek yeni işletmelerin iş hayatına katılması, gerekse mükelleflere sağlanan kolaylıklar sayesinde Samsun’un ödediği vergiler 13 yılda altıya katladı dedi

Samsun un vergileri 13 yılda 6 kat arttı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bafra Belediyesi ni ve Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı nı ziyaret etti. Milletvekili Fuat Köktaş, Belediye Başkanı Zihni Şahin den belediyenin ilçede yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar ve oda yönetimiyle biraraya geldi. 

ESERLERİMİZLE GÖSTERDİK
AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Keleş ve ilçe yönetim kurulu üyelerin de katıldığı ziyaretlerde konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti olarak, son 13 yılda milletimizin desteği ile inşa ettiğimiz büyük dönüşüm sayesinde ülkemizin sorunlarını çözebileceğimizi, sadece birikmiş sorunları çözmekle kalmadan, yükselen, güçlü, itibarlı bir ülke olabileceğimizi sağladığımız demokratik istikrar ve eserlerimizle bütün dünyaya gösterdik. 2002 öncesi, çıkışı imkansız görünen o karanlıktan ülkemizi alarak, siyasi, ekonomik, demokratik ve yerel anlamda hizmetlerle buluşturarak istikrarı inşa ettik diye konuştu.

ÜRETEN SAMSUN
Yükselen Türkiye nin ekonomisinin sağlam temeller üzerinde olduğunu da ifade eden Milletvekili Köktaş açıklamalarını şöyle sürdürdü: Çok şükür hükümetlerimizin uygulamış olduğu ekonomik yatırımlarla ülkemiz her alanda kalkındı. İhracatımız katlanarak arttı. Yapılan yatırımlarla Samsun üreten ve ürettiğini de dış ülkelere pazarlayan bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Üreten Samsun, milli gelire vergileriyle de katkıda bulunuyor. Gerek yeni işletmelerin iş hayatına katılması gerekse mükelleflere sağlanan kolaylıklar sayesinde Samsun’un ödediği vergiler 13 yılda altıya katladığını görmekteyiz.  

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 3 takımı geçebildi

1 Samsunspor 3 takımı geçebildi

HERŞEY HOCAYA BAĞLI

2 HERŞEY HOCAYA BAĞLI

Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

3 Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

Samsuna elektronik kelepçe

4 Samsun'a elektronik kelepçe

Sağlıkçılara izin yasağı

5 Sağlıkçılara izin yasağı

Bakan Müezzinoğlundan kıdem tazminatı açıklaması

6 Bakan Müezzinoğlu'ndan kıdem tazminatı açıklaması

Otogarda kaçak  sigara baskını

7 Otogarda kaçak sigara baskını

SAMSUNSPORA AĞIR FATURA

8 SAMSUNSPOR'A AĞIR FATURA

Taklit gıdalardan uzak durun

9 Taklit gıdalardan uzak durun

Bereket

10 Bereket...