Samsun un vergileri 13 yılda 6 kat arttı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Gerek yeni işletmelerin iş hayatına katılması, gerekse mükelleflere sağlanan kolaylıklar sayesinde Samsun’un ödediği vergiler 13 yılda altıya katladı dedi

Samsun un vergileri 13 yılda 6 kat arttı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bafra Belediyesi ni ve Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı nı ziyaret etti. Milletvekili Fuat Köktaş, Belediye Başkanı Zihni Şahin den belediyenin ilçede yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar ve oda yönetimiyle biraraya geldi. 

ESERLERİMİZLE GÖSTERDİK
AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Keleş ve ilçe yönetim kurulu üyelerin de katıldığı ziyaretlerde konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti olarak, son 13 yılda milletimizin desteği ile inşa ettiğimiz büyük dönüşüm sayesinde ülkemizin sorunlarını çözebileceğimizi, sadece birikmiş sorunları çözmekle kalmadan, yükselen, güçlü, itibarlı bir ülke olabileceğimizi sağladığımız demokratik istikrar ve eserlerimizle bütün dünyaya gösterdik. 2002 öncesi, çıkışı imkansız görünen o karanlıktan ülkemizi alarak, siyasi, ekonomik, demokratik ve yerel anlamda hizmetlerle buluşturarak istikrarı inşa ettik diye konuştu.

ÜRETEN SAMSUN
Yükselen Türkiye nin ekonomisinin sağlam temeller üzerinde olduğunu da ifade eden Milletvekili Köktaş açıklamalarını şöyle sürdürdü: Çok şükür hükümetlerimizin uygulamış olduğu ekonomik yatırımlarla ülkemiz her alanda kalkındı. İhracatımız katlanarak arttı. Yapılan yatırımlarla Samsun üreten ve ürettiğini de dış ülkelere pazarlayan bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Üreten Samsun, milli gelire vergileriyle de katkıda bulunuyor. Gerek yeni işletmelerin iş hayatına katılması gerekse mükelleflere sağlanan kolaylıklar sayesinde Samsun’un ödediği vergiler 13 yılda altıya katladığını görmekteyiz.  

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu iş adamının haciz isyanı

1 Samsunlu iş adamının haciz isyanı

Samsundaki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

2 Samsun'daki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

Tim 20 yıl sonra Samsunda buluştu

3 Tim 20 yıl sonra Samsun'da buluştu

Samsunspor afişindeki sır oyuncu

4 Samsunspor afişindeki sır oyuncu

Samsunsporda program değişti

5 Samsunspor'da program değişti

Orduda kadın avukat otel odasında ölü bulundu

6 Ordu'da kadın avukat otel odasında ölü bulundu

Kamp sonuna kadar denenecek

7 Kamp sonuna kadar denenecek

Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı

8 Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı!

Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

9 Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

Samsunda otostop yapan hayat kadınlarına operasyon

10 Samsun'da otostop yapan hayat kadınlarına operasyon