Herkesin Kurallara Uyması Gerekiyor

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, daha düzenli bir kent inşa etmek için esnafın kurallara uyması gerektiğini belirterek, kaldırımların yayalara, yolların ise araçlara ait olduğunu söyledi.

 Herkesin Kurallara Uyması Gerekiyor

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu ilçesinde bulunan zincir marketler ve yerel market yöneticileri ile bir araya geldi. Düzenlenen toplantıya Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz ve Fatih Evli’nin yanı sıra birim müdürleri ve ilçede istihdama katkı sunan zincir market yöneticileri ve yerel market yöneticileri katıldı. Düzenlenen toplantıda konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, esnafla uyumlu çalışacaklarını ve herkesin üzerine düşen görevi yapacağını belirtti.

KURALLARA UYULMASI GEREKİYOR

Düzenli bir şehir için esnafın belirlenen alanların dışına çıkmaması gerektiğini ifade eden Tekintaş, Bugün Altınordu ilçemizde faaliyette bulunan zincir market ve yerel market yöneticilerimiz ile bir araya geldik. Belediye olarak onların sorunlarını her platformda dinliyoruz, dinlemeye de devam edeceğiz. Ancak bizimde belediye olarak onlardan beklentilerimiz var. Kurallara uyulması ve herkesin kendine gösterilmiş olan alanlar dışına çıkmamalarıdır. Kaldırım işgalleri başta olmak üzere çöp bırakma saatleri, araç parkları konusunda kendilerinden daha hassas olmalarını istiyoruz. Kaldırımlar yayalara, yollar ise araçlara aittir dedi.

BELEDİYE OLARAK ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Altınordu Belediyesi olarak esnafın yanında olduklarını dile getiren Tekintaş, Belediye olarak ilçemizde istihdama yönelik olarak katkı sunan her esnafımızın yanındayız. Onların herhangi bir sıkıntısı ve sorunu olduğu ilk gelecekleri yer bizim yanımız olmalıdır. Ben belediye başkanı olarak her fırsatta esnafımızın yanına giderek onların dertlerini dinler çözüm bulmaya gayret ederim. Bugün zincir mağazalarımız ve yerel market yöneticilerimiz ile bir araya geldik. Onların sorunlarını masaya yatırdık. Onlardan bizim yapmamız gerekenleri, bizim onlardan yapmaları gerekenleri masa yatırdık. Tek hedefimiz, tek gayemiz rahat ve huzurlu bir Altınordu, belediye olarak zabıta başta olmak üzere, temizlik ve ruhsat başta olmak üzere her konuda esnafımız bizleri rahatlıkla arayıp yardım ve destek isteyebilirler. Bizler onlar için buradayız. Onların işlerini kolaylaştırmak için çalışıyoruz diye konuştu.

Düzenlenen toplantı karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

1 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

2 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

3 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

4 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

5 Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

Ahmet Burak müjdesi

6 Ahmet Burak müjdesi

Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

7 Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda

8 Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda

Samsunspor maçında açılış Gaziantep'te

9 Samsunspor maçında açılış Gaziantep'te

Aclan Büyüktürkoğlu: 'Sanatsız kalmayın!'

10 Aclan Büyüktürkoğlu: 'Sanatsız kalmayın!'