KAMP SONA ERDİ

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü nün katkılarıyla düzenlenen Badminton Altyapı Gelişim Kampı sona erdi.

KAMP SONA ERDİ

Badminton Altyapı Gelişim kampı Samsun da son buldu. Ankara dan 8 ve Samsun dan da 7 sporcunun katıldığı kamp 1 hafta sürdü. Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonu nda bir hafta boyunca mental ve fiziksel çalışmalar yapan sporcuların gelişimlerinin Milli Takım antrenörlerine sunulacağı belirtildi. Antrenörler Ömer Aydoğmuş, Kerem Kayla ve Üstün Köksal bir hafta boyunca çok verimli bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirtip, kendilerinin her zaman yanında olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt a teşekkür etti. 

HEDİYELER VERİLDİ
Kampın son gününde ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Canik Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Göz, Canik Belediyesi Spor Kültür Müdürü Hamza Aygün, GHSİM Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş, sporcuları ziyaret etti. İl Müdürü Güven Özyurt, sporcularla sohbet edip ardından da baklava ikram etti. Canik Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Göz ise, teknik ekip ve sporculara kumbara verdi. Kampta 11-19 yaş arası Milli sporcuların bulunduğu ifade edildi. 

CANİK TEN KUMBARA...
Canik Belediye Başkanı İrfan Göz ile Spor Kültür Müdürü Hamza Aygün, teknik ekip ve sporculara Mavi Marmara Gemisi modelindeki kumbaralardan hediye etti.

HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ...
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, sporcularla karşılıklı badminton oynayıp, bu spordaki hünerlerini sergiledi. 

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR