ONURSUZ DEĞİLİM

Mehmet Ali Çınar, altyapıdaki görevinden neden istifa ettiğini Sporaksiyon da açıkladı.

ONURSUZ DEĞİLİM

Haberaks TV nin her salı saat 22.00 de ekranlara gelen sevilen ve ilgiyle seyredilen programı Sporaksiyon, önceki akşam sezonun ilk programıyla izleyicisiyle buluştu. Haber Gazetesi Spor Servisi Müdürü Muhammet Çavuşoğlu nun moderatörlüğünü yaptığı programın konukları Teknik Direktör Mehmet Ali Çınar, deneyimli gazeteciler TSYD Samsun Temsilcisi ve gazetemiz köşe yazarı Avni Demir ile Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Çakır idi. Bir süre önce Samsunspor altyapısındaki görevinden istifa eden Mehmet Ali Çınar, herkes tarafından merak edilen konuya programda açıklık getirdi. 

BAŞKAN ÇAĞIRMADI BİLE 
Altyapının başına geçmeden önce başkanla 4 defa konuştuğunu belirten Çınar, şunları söyledi: Her seferinde söylemleri karşısında  inanmıyorum dedim. Ben Pro lisansını almış ve Samsunspor u Süper Lig de çalıştırmış biri olarak orada duruyorum. Beni çağırırsın, hocam altyapıdan kimleri tavsiye ediyorsun dersin. Çünkü en önemli yerde duruyorum ben. Böyle bir soru yok. Bu beni derinden sarstı. Kenan Yelek hoca, selam vermeden geçmeye başladı.  

KENAN HOCA SELAM VERMEDİ  
Sonra bir baktım Samsunspor, çalışmalara başladı. Beni çağırıp konuşmadılar bile. Benim konumum farklıydı. Bu tür durumlarda dünyanın her tarafında nezaketen altyapı hocası orada durur. Sonra dersinizki hocam biz şu hocayla anlaştık teşekkür ederiz . Hadi olmadı ya bir sorarsınız Ben onursuz bir hoca değilim. Bu yapılandan sonrada orada kalamazdım. Beni tanıyan herkes oradan istifa edeceğimi düşünüyordu. O da oldu.  

Sporaksiyon ekrana kilitledi 
Yeni sezonun ilk programı büyük ilgi çekerken Sporaksiyon, konukları ve konularıyla herkesi ekrana kilitledi. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU



EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da ahır yangını

1 Adana'da ahır yangını

Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

2 Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

3 Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'