AK Parti seçime hazır

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demican, hükümetin 45 günde kurulması gerektiğini belirterek, Eğer MHP ile de hükümet kurulamazsa seçime gidilecek. Biz AK parti olarak her zaman seçime hazırız dedi

AK Parti seçime hazır

Samsun un Kavak İlçesi nde AK Parti İstişare Toplantısı yapıldı. Kavak Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu nda düzenlenen toplantıya, AK Parti Samsun Milletvekili  Ahmet Demircan, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Samsun il başkan yardımcıları, Kadın Kolları Başkanı Ümmühan Aracı, Kavak Belediyesi meclis üyeleri ve partililer katıldı. AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel in konuşmasının ardından, AK Parti nin 14 yıl önce 14 Ağustos ta kurulduğunu söyleyen AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 14 yıl içerisinde AK Parti nin yaptığı kazanımlarını anlattı.

İNŞALLAH SELAMETLE SONUÇLANIR
AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demican ise, hükümetin 45 günde kurulması gerektiğine işaret ederek, Şu anda AK Parti ile CHP arasında görüşmeler devam ediyor. MHP  de AK Parti ile  birlikte hükümet kurulması için kapılarını kapatmış değildir. Eğer CHP ile bir hükümet kurulamazsa MHP ile görüşmeler yapılacak. Şurada 10 günlük bir  süre kaldı. İnşallah görüşmeler selametle sonuçlanır. Eğer MHP ile de hükümet kurulamazsa seçime gidilecek. AK Parti nin HDP ile bir hükümet kurması  kesinlikle mümkün değildir. Biz AK parti olarak her zaman seçime hazırız dedi.

ONLAR KENDİLERİNİ ÇOK İYİ BİLİR
Terör olaylarında 30 yıl içerisinde 45 bin kişinin katledildiği açıklamasında bulunan Demircan, sözlerine şöyle devam etti: Biz Türküyle, Lazıyla, Kürdüyle, Çerkeziyle biriz, beraberiz, kardeşlik içinde yaşıyoruz. Memleketimizde son 30 yılda meydana gelen terör olaylarında 45 bin vatandaşımız yaşamını yitirdi. Çözüm sürecine işlerlik kazandırmak istemeyen AK Parti değil, başkalarıdır. Onlar kendilerini çok iyi bilir. Terör olayları ile sonuna kadar mücadele etmeye kararlıyız.

Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.   

 EN ÇOK OKUNANLAR

Coşkun Zeren: 'Transfer için isimler hazır'

1 Coşkun Zeren: 'Transfer için isimler hazır'

Samsun'da beklenen kar geliyor

2 Samsun'da beklenen kar geliyor

Samsunspor'da gözler Vali Kaymak'ta

3 Samsunspor'da gözler Vali Kaymak'ta

Samsunspor'da stoper kalmadı

4 Samsunspor'da stoper kalmadı

AK Parti Samsun'da yenilik

5 AK Parti Samsun'da yenilik

Samsun'da torbacılar adliyede

6 Samsun'da torbacılar adliyede

ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli: 'Bu vatanı size terk etmeyeceğiz'

7 ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli: 'Bu vatanı size terk etmeyeceğiz'

CHP'den arkeoloji tepkisi

8 CHP'den arkeoloji tepkisi

Çarşamba'dan Samsunspor'a 150 Bin TL

9 Çarşamba'dan Samsunspor'a 150 Bin TL

Türk-İş İl Temsilcisi Nakif Yılmaz: 'Bu işin bir altyapısı olmalı'

10 Türk-İş İl Temsilcisi Nakif Yılmaz: 'Bu işin bir altyapısı olmalı'