AK Parti seçime hazır

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demican, hükümetin 45 günde kurulması gerektiğini belirterek, Eğer MHP ile de hükümet kurulamazsa seçime gidilecek. Biz AK parti olarak her zaman seçime hazırız dedi

AK Parti seçime hazır

Samsun un Kavak İlçesi nde AK Parti İstişare Toplantısı yapıldı. Kavak Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu nda düzenlenen toplantıya, AK Parti Samsun Milletvekili  Ahmet Demircan, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Samsun il başkan yardımcıları, Kadın Kolları Başkanı Ümmühan Aracı, Kavak Belediyesi meclis üyeleri ve partililer katıldı. AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel in konuşmasının ardından, AK Parti nin 14 yıl önce 14 Ağustos ta kurulduğunu söyleyen AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 14 yıl içerisinde AK Parti nin yaptığı kazanımlarını anlattı.

İNŞALLAH SELAMETLE SONUÇLANIR
AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demican ise, hükümetin 45 günde kurulması gerektiğine işaret ederek, Şu anda AK Parti ile CHP arasında görüşmeler devam ediyor. MHP  de AK Parti ile  birlikte hükümet kurulması için kapılarını kapatmış değildir. Eğer CHP ile bir hükümet kurulamazsa MHP ile görüşmeler yapılacak. Şurada 10 günlük bir  süre kaldı. İnşallah görüşmeler selametle sonuçlanır. Eğer MHP ile de hükümet kurulamazsa seçime gidilecek. AK Parti nin HDP ile bir hükümet kurması  kesinlikle mümkün değildir. Biz AK parti olarak her zaman seçime hazırız dedi.

ONLAR KENDİLERİNİ ÇOK İYİ BİLİR
Terör olaylarında 30 yıl içerisinde 45 bin kişinin katledildiği açıklamasında bulunan Demircan, sözlerine şöyle devam etti: Biz Türküyle, Lazıyla, Kürdüyle, Çerkeziyle biriz, beraberiz, kardeşlik içinde yaşıyoruz. Memleketimizde son 30 yılda meydana gelen terör olaylarında 45 bin vatandaşımız yaşamını yitirdi. Çözüm sürecine işlerlik kazandırmak istemeyen AK Parti değil, başkalarıdır. Onlar kendilerini çok iyi bilir. Terör olayları ile sonuna kadar mücadele etmeye kararlıyız.

Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.   

 EN ÇOK OKUNANLAR

Takım O'nu istedi

1 Takım O'nu istedi

Samsun'da silahlı saldırı!

2 Samsun'da silahlı saldırı!

Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

3 Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

4 Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

Samsun'a yakışmıyor

5 Samsun'a yakışmıyor

HER YER VAR, SAMSUN YOK

6 HER YER VAR, SAMSUN YOK

İpekoğlu'nun imha planı

7 İpekoğlu'nun imha planı

Bafra'da 2 kişi tutuklandı

8 Bafra'da 2 kişi tutuklandı

Yargıda devrim

9 Yargıda devrim...

Çiftçiye yüzde 50 hibe desteği

10 Çiftçiye yüzde 50 hibe desteği