Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

14 Ağustos değişimin başladığı gündür

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partilerinin kuruluşunun 14. yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, 14 Ağustos Türkiye de değişimin başladığı gündür. AK Parti milletin aklı ve vicdanından doğmuştur dedi

14 Ağustos değişimin  başladığı gündür

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti nin 14. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Milletvekili Köktaş, mesajında şu sözlere yer verdi: Kurucu Genel Başkanımız, 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın genel başkanlığında 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi, AK Parti nin 14. kuruluş yıl dönümüne ulaşmasının ilk gününkü heyecanıyla, mutluluğunu yaşıyoruz. AK Parti kurulduğu tarihten itibaren girdiği tüm seçimlerden aziz milletimizin desteği ve teveccühü ile sandıktan birinci parti olarak çıkmıştır. AK kadrolar olarak yola çıktığımız ilk günden itibaren halkımızın efendisi değil, hizmetkarı olduk. Her zaman halkımızın içinde olarak derdi ile dertlendik, üzüntüsü ile üzüldük, mutluluğu ile mutlu olduk. AK Parti güven ve istikrar arayışında uzun yıllar dalgalı, çalkantılı bir geçmişi yaşayan ülkemizin siyasi iradesini hakkıyla temsil etmek üzere kurulmuş, siyaseti, Türkiye’yi hak ettiği itibara kavuşturmak üzere milletimizin medeniyet tasavvurundan, kalbinden, aklından ve vicdanından doğmuştur.

SONSUZA KADAR
Köktaş, mesajını şöyle sürdürdü: Türkiye’de değişimin başladığı gündür 14 Ağustos 2001. AK Parti 14 yıldır Türkiye’de ve dünyada tarih yazmıştır. AK Parti nin attığı her adım, ülkemizde devrim niteliğinde hizmetler olarak hayata geçmiştir. AK Parti nin tek amacı, halkımızın bize olan inancını, teveccühünü, yine halkımız için daha sarsılmaz bir hale getirmek, hedeflerimizi gerçekleştirerek ülkemizin ve milletimizin, huzurunu ve refahını kalıcı kılmaktır. Kökü mazide, milletimizin hamuruyla yoğrulan, milletin içinden çıkmış kadroların kurduğu, milletin partisi AK Parti, uyguladığı siyaset anlayışı ile milletimizin temel değerlerine her zaman sahip çıkmış, çıkmaya da devam edecektir.  Türkiye, bugün dünyanın en saygın, en itibarlı ülkeleri arasında hak ettiği yere doğru hızla ilerlemektedir. Evet, AK Parti ile Türkiye büyüyor, Türkiye ile AK Parti güçleniyor. Hangi makam ve mevkide olursak olalım temsil ettiğimiz gücün kaynağının öncelikle aziz milletimiz sonrasında teşkilat mensuplarımızın  büyük yürekleri olduğunu hiçbir zaman unutmadık, son nefesimize kadar da unutmayacağız.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Tekel bayisine silahlı saldırı 1 ölü

1 Tekel bayisine silahlı saldırı; 1 ölü

Silahla yol kesip, 2 kişiyi kaçıran fidyeciler kamerada

2 Silahla yol kesip, 2 kişiyi kaçıran fidyeciler kamerada

Patlama sonrası çıkan yangında bir öğretmen hayatını kaybetti

3 Patlama sonrası çıkan yangında bir öğretmen hayatını kaybetti

Mehdi Eker  Lordlar Kamarası, Sizi şimdi anladık dedi

4 Mehdi Eker: 'Lordlar Kamarası, 'Sizi şimdi anladık' dedi'

Bir gözaltı ve bir gerçek

5 Bir gözaltı ve bir gerçek...

Beşiktaşın 114 kuruluş yıldönümü Kuşadasında kutlandı

6 Beşiktaş'ın 114. kuruluş yıldönümü Kuşadası'nda kutlandı

AK Parti milletvekili Savaş, Kuşadasında referandum çalışmasına katıldı

7 AK Parti milletvekili Savaş, Kuşadası'nda referandum çalışmasına katıldı

İstanbulda FETÖ Operasyonu

8 İstanbul'da FETÖ Operasyonu

Yönetim sessiz taraftar tepkili

9 Yönetim sessiz taraftar tepkili

AK Partili kadınlara saksı atıldı

10 AK Partili kadınlara saksı atıldı