14 Ağustos değişimin başladığı gündür

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partilerinin kuruluşunun 14. yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, 14 Ağustos Türkiye de değişimin başladığı gündür. AK Parti milletin aklı ve vicdanından doğmuştur dedi

14 Ağustos değişimin başladığı gündür

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti nin 14. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Milletvekili Köktaş, mesajında şu sözlere yer verdi: Kurucu Genel Başkanımız, 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın genel başkanlığında 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi, AK Parti nin 14. kuruluş yıl dönümüne ulaşmasının ilk gününkü heyecanıyla, mutluluğunu yaşıyoruz. AK Parti kurulduğu tarihten itibaren girdiği tüm seçimlerden aziz milletimizin desteği ve teveccühü ile sandıktan birinci parti olarak çıkmıştır. AK kadrolar olarak yola çıktığımız ilk günden itibaren halkımızın efendisi değil, hizmetkarı olduk. Her zaman halkımızın içinde olarak derdi ile dertlendik, üzüntüsü ile üzüldük, mutluluğu ile mutlu olduk. AK Parti güven ve istikrar arayışında uzun yıllar dalgalı, çalkantılı bir geçmişi yaşayan ülkemizin siyasi iradesini hakkıyla temsil etmek üzere kurulmuş, siyaseti, Türkiye’yi hak ettiği itibara kavuşturmak üzere milletimizin medeniyet tasavvurundan, kalbinden, aklından ve vicdanından doğmuştur.

SONSUZA KADAR
Köktaş, mesajını şöyle sürdürdü: Türkiye’de değişimin başladığı gündür 14 Ağustos 2001. AK Parti 14 yıldır Türkiye’de ve dünyada tarih yazmıştır. AK Parti nin attığı her adım, ülkemizde devrim niteliğinde hizmetler olarak hayata geçmiştir. AK Parti nin tek amacı, halkımızın bize olan inancını, teveccühünü, yine halkımız için daha sarsılmaz bir hale getirmek, hedeflerimizi gerçekleştirerek ülkemizin ve milletimizin, huzurunu ve refahını kalıcı kılmaktır. Kökü mazide, milletimizin hamuruyla yoğrulan, milletin içinden çıkmış kadroların kurduğu, milletin partisi AK Parti, uyguladığı siyaset anlayışı ile milletimizin temel değerlerine her zaman sahip çıkmış, çıkmaya da devam edecektir.  Türkiye, bugün dünyanın en saygın, en itibarlı ülkeleri arasında hak ettiği yere doğru hızla ilerlemektedir. Evet, AK Parti ile Türkiye büyüyor, Türkiye ile AK Parti güçleniyor. Hangi makam ve mevkide olursak olalım temsil ettiğimiz gücün kaynağının öncelikle aziz milletimiz sonrasında teşkilat mensuplarımızın  büyük yürekleri olduğunu hiçbir zaman unutmadık, son nefesimize kadar da unutmayacağız.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Cem Yılmaz'dan kırıp geçiren Tarkan esprisi!

1 Cem Yılmaz'dan kırıp geçiren Tarkan esprisi!

Ayite sosyal medyayı salladı

2 Ayite sosyal medyayı salladı

Samsun'da mezar yeri sorup hastanelik ettiler

3 Samsun'da mezar yeri sorup hastanelik ettiler

Altın Kelebek'te Cansu Taşkın öyle bir elbise giydi ki!

4 Altın Kelebek'te Cansu Taşkın öyle bir elbise giydi ki!

Samsun'da İYİ Parti'de kadrolar doluyor

5 Samsun'da İYİ Parti'de kadrolar doluyor

Babasıyla aynı kaderi paylaştı! Giresun'da 21 Yaşındaki genç hayatını kaybetti

6 Babasıyla aynı kaderi paylaştı! Giresun'da 21 Yaşındaki genç hayatını kaybetti

Samsunlu çiftin 15 yıllık hasreti sona erdi

7 Samsunlu çiftin 15 yıllık hasreti sona erdi

Samsun'da kalbi duran adam hayata döndü

8 Samsun'da kalbi duran adam hayata döndü

Samsun bilirkişilikte başvuru yoğunluğu

9 Samsun bilirkişilikte başvuru yoğunluğu

Samsun'daki cami inşaatı durduruldu

10 Samsun'daki cami inşaatı durduruldu