AK Parti milletin yegane umudu

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, 14. kuruluş yıldönümünü kutladıkları partilerinin milletin yegane umudu olduğunu söyledi

 AK Parti milletin yegane umudu

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, partilerinin 14. kuruluş yıldönümü nedeniyle açıklama yaptı. Varol, partilerinin 7 den 70 e, her yaştan, her bölgeden, her şehirden, her köyden, her mahalleden, her sokaktan insanın yegane umudu olduğunu belirterek, Kurucu Genel başkanımız seçilmiş ilk Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ın önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz, Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur.  AK Parti Türkiye nin gerçeği, Türk siyasetininde omurgası olmayı başarmıştır. AK Parti nin kuruluşundan sonra Türkiye de bir çok şey değişmiştir. 14 yıllık süre zarfında ülkemizi ve milletimizi bir adım ileri götürecek projelerin altına imza atıldı.  Bugüne kadar millete hizmet etmeyi kendine görev bilen partimiz millete efendi değil hizmetkar olmuştur diye konuştu.

GURURUNU YAŞADIK 
Varol, açıklamasını şöyle sürdürdü: Türkiye de ekonomi, adalet, tarım, teknoloji, sanayi, askeri alanlarda istikrarlı yatırımlar yaptık, bu yatırımlarımıza devam ediyoruz. Türkiye nin sosyal devlet statüsünü kazandırmak için büyük çabalar sarf ettik. Türkiye çok farklı bir noktaya gelmiştir. Bizler bu farkındalığı oluşturmak için AK kadrolarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  AK Parti her kesimi kucaklayan bir parti olduğu için her zaman bir adım ileride olmuştur. Her alanda yapılan başarılı çalışmaların birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu görüyoruz. Bizler teşkilatlarımız ve halkımızla bir olduğumuz sürece başarılı çalışmalarımızın devamı gelecektir. AK Parti gerçeği partimizin ilkeli, omurgalı, istikrarlı, adaletli olmasıdır.  Partimiz, çok değerli insanlar tarafından kurulmuştur.  Partimizin öncüleri yeni bir Türkiye oluşumunun meşalesini yakmıştır. Bu meşalenin sembol şehri Samsun dur. Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ın söylemiyle kutlu zaferlerin başlangıç kenti Samsun demesi, Samsun un partimiz için ne kadar önemli olduğunu bizlere göstermektedir. Bizler de Samsun da AK Parti bayrağını taşımanın gururunu yaşadık, yaşıyoruz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda silahlı saldırı 2 ölü, 2 yaralı

1 Samsun'da silahlı saldırı: 2 ölü, 2 yaralı

Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti

2 Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti

Adanada üçüncü Hero gözaltısı

3 Adana'da üçüncü 'Hero' gözaltısı

Katarlı turist çocuk Uludağda kayboldu

4 Katarlı turist çocuk Uludağ'da kayboldu

Sarayda Feci Kaza, 1i Ağır 3 Yaralı

5 Saray'da Feci Kaza, 1'i Ağır 3 Yaralı

Kuşadasında gece yarısı denize giren bir kişi boğuldu

6 Kuşadası'nda gece yarısı denize giren bir kişi boğuldu

Sandıklıda sabaha karşı kortutan yangın

7 Sandıklı'da sabaha karşı kortutan yangın

Başkentte alkollü şahıs, atık suların aktığı dereye düştü

8 Başkent'te alkollü şahıs, atık suların aktığı dereye düştü

Protokolü Roma dönemine ait kıyafetleriyle karşılayıp dans ettiler

9 Protokolü Roma dönemine ait kıyafetleriyle karşılayıp dans ettiler

Çavdarhisar Aizanoi Antik Kentinde Senfonik Türküler konseri

10 Çavdarhisar Aizanoi Antik Kenti'nde 'Senfonik Türküler' konseri