Köktaş tan anlamlı destek

Her zaman maddi manevi kulübün yanında olan ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, zor dönemde bir kez daha elini taşın altına koydu. Köktaş, zor günler geçiren Samsunspor a 150 bin lira destekte bulundu

Köktaş tan anlamlı destek

HEP KULÜBÜN YAYINDA 
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsunspor a 150 bin lira destekte bulundu. Her zaman maddi manevi kulübün yanında olan ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, zor dönemde bir kez daha elini taşın altına koydu. Mayıs ayında Albimo Alanyaspor ile oynanan Play-Off maçı öncesi Samunspor a 100 bin lira destek veren Köktaş, ilk kıvılcımı çakarak kampanya başlatmıştı. Milletvekili Köktaş, ekonomik açıdan zor günler geçiren Samsunspor a 150 bin lira daha destekte bulunarak yeni bir kampanyanın başlangıcını yapmış oldu. 

SAMSUNSPOR SEVDALISI 
Yeni sezon öncesi yaşanan zor süreçte desteğini esirgemeyen milletvekili Fuat Köktaş, Samsunspor a olan sevgisini bir kez daha gösterdi. Samsunspor Yönetim Kurulu ise milletvekili Fuat Köktaş için resmi siteden teşekkür mesajı yayınladı. Yönetim imzasıyla yapılan açıklamada, Sezon açılışı nedeni ile yayımladığımız teşekkür mesajının ardından kulümüz ile temas geçerek maddi katkıda bulunan eski başkanlarımızdan  ve AK Parti Samsun Milletvekili Sayın Fuat Köktaş ve firması Köktaş Lojistik e duyarlılıklarından ötürü teşekkür ederiz ifaleri yer aldı.

Muhammet ÇAVUŞOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

1 19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

Dörtyolda trafik kazası 4 yaralı

2 Dörtyol'da trafik kazası: 4 yaralı

Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

3 Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

4 Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

Çeşmede göçmenleri taşıyan bot battı 6 ölü

5 Çeşme'de göçmenleri taşıyan bot battı: 6 ölü