Kamyonette can pazarı

Samsun da kapalı kasa bir kamyonet, sürücünün bir anlık dalgınlığı sonucu park halindeki kamyona arkadan çarptı. Kazada, aracının içinde sıkışan kamyonet sürücüsü, kaza kırım ekipleri tarafından kurtarıldı

Kamyonette can pazarı

Ankara dan Samsun yönüne seyir halinde olan Nevzat Şahin in kullandığı 55 DS 878 plakalı kapalı kasa kamyonet, Samsun-Ankara Karayolu nun 6 ncı kilometresinde sürücüsünün bir anlık dalgınlığı sonucu yol kenarında park halinde olan Ali Kaplan a ait 55 EL 240 plakalı kamyona arkadan çaptı. 

Kazada 61 yaşındaki sürücü Nevzat Şahin ile yanında bulunan eşi Sevim Şahin (59) yaralandı. Sevim Şahin, çevreden gelen vatandaşların yardımıyla araçtan çıkarılırken, şoför mahallinde koltuk ile direksiyon arasına sıkışan Nevzat Şahin e Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı na bağlı Kaza Kırım ekibi müdahale etti. Şahin, yaklaşık yarım saat süren çalışma sonucu sıkıştığı yerden kurtarıldı.

Nevzat Şahin ile eşi Sevim Şahin olay yerine gelen 112 Acil Servis ekibinin ilk müdahelesinin ardından cankurtaranla samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi. 

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Kayseri'de uyuşturucu operasyonu

1 Kayseri'de uyuşturucu operasyonu