Erken seçim seferberliktir

AK Parti MKYK üyesi ve Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Aynı zamanda seferberlik ilanı olan erken seçim, Atatürk ün vecizesi gibi hattı müdafaa, sathi müdafaadır dedi

Erken seçim seferberliktir

Samsun un Bafra İlçesi nde düzenlenen 62. AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, öğretmenevi konferans salonunda yapıldı. Toplantıya, AK Parti MKYK Üyesi ve Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, İl Başkanı Muharrem Göksel, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ile çok sayıda partili katıldı.

BAŞARI ELDE ETTİK 
Şehitler için bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı nın okunmasıyla başlayan toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Geçtiğimiz seçimlerde yapılan çalışmalar neticesinde Samsun ve Türkiye de güzel bir oy aldık. Bu bana göre bir başarıdır ancak hükümet kuracak sayıda milletvekili çıkaramadık. Ortalıkta kaos varmış gibi bir algı var, aksine hükümet bütün unsurlarıyla çalışmaya devam ediyor. Biz terörle mücadele ederken geçici hükümet terörle mücadele etmesin diyenler var. Burada geçici bir hükümet yok. Yeni hükümet kurulana kadar mevcut hükümet çalışmaya devam eder. Bizler 1400 yıllık bir davanın mensubuyuz ve bu davayı güdüyoruz. İnşallah böyle devam edecek diye konuştu.

MHP CİDDİYETTEN UZAK
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt ise, Hükümetimize tanınan 45 günlük sürenin bitmesine 10 gün kaldı. Bu süreçte tabii MHP ile koalisyon görüşme ihtimalimiz var. Ancak MHP bu süreçte AK Parti ye şunu yap, bunu yap demekle kalmadı Başbakan ve Cumhurbaşkanımıza hakaretler yağdırdı. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız arasına nifak sokmaya çalıştılar. Bunu yaparken de çok kırıcı ve ağır ifadeler kullandılar. Bunları unutmadık, unutmayacağız da. Bu iş koalisyonda kurulsa seçime de gidilse Türkiye nin kaderini belirleyecek bir iş olmasına rağmen MHP yi bu ciddiyetten uzakta gördük dedi.

KARARI MİLLET VERECEK
AK Parti MKYK Üyesi ve Samsun Milletvekili Ahmet Demircan da yaptığı konuşmada, 
Devletin sahibi millettir. Millet bize üç dönem vekalet verdi ancak bu dönemde de hükümet kurma yetkisi verdi. Bu hükümet ya CHP ya da MHP ile kurulacaktı. Üçüncü bir ihtimal yok. CHP ile anlaşamadık ve diğer parti olan MHP ile tekrar bir araya geleceğiz. Ancak anlaşamazsak seçime gideceğiz, kararı millet verecek. Erken seçime gidersek bu bizim için seferberlik ilanıdır. Coğrafyamızın Türkiye nin gücüne ihtiyacı var. Bu nedenle bu seçim ülkemiz ve milletimiz için deva olsun, çare olsun. Bu seçim bizler için aynı zamanda Atatürk ün vecizesi gibi hattı müdafaa, sathi müdafaadır dedi.

Ümit CEYLAN EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da yıkım!

1 Samsunspor'da yıkım!

Samsunspor - Denizlispor maçı canlı anlatım

2 Samsunspor - Denizlispor maçı canlı anlatım

Haberaks TV canlı yayınlayacak

3 Haberaks TV canlı yayınlayacak

Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

4 Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

Samsunpor'a çılgın prim...

5 Samsunpor'a çılgın prim...

Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

6 Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

Samsunspor maçından sonra taraftarlar birbirine girdi

7 Samsunspor maçından sonra taraftarlar birbirine girdi

15 CHP milletvekili İyi Parti'ye geçiyor! İşte o isimler

8 15 CHP milletvekili İyi Parti'ye geçiyor! İşte o isimler

Samsun'a yeni hastane

9 Samsun'a yeni hastane

Samsunspor - Denizlispor maçı ilk 11'i belli oldu

10 Samsunspor - Denizlispor maçı ilk 11'i belli oldu