Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Esnafa cansuyu olacağız

MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Küçük esnaf can çekişiyor. Biz esnafımıza cansuyu olacağız dedi

Esnafa cansuyu olacağız

MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı  Eyüb Güler ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

ESNAF KEPENK KAPATIYOR
Başkan Güler in, esnafın ekonomik sıkıntılar yaşadığını, kredilerle küçük dükkânlarını ayakta tuttuklarını ve herkesin borçlu olduğunu söylemesi üzerine bir açıklama yapan MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis   Son yıllarda esnafımız kepenk kapatır duruma gelmiş, evine ekmek götüremez halde düşmüştür. Anlayacağınız esnafımız, sanatkarımız can çekişiyor. Biz bu yaranın merhemi olacağız, esnafımızın sorunlarının giderilmesi noktasında cansuyu olacağız dedi.

SÖZÜMÜZ SÖZDÜR 
Samsun esnafının büyük sıkıntılar çektiğini ve bu sorunların farkında olduklarını söyleyen Edis, Türkiye’de gelir dağılımı son dönemlerde iyice adaletsiz bir duruma gelmiştir. Esnaf, evine ekmek götüremez durumda. Her tarafta esnafın durumu içler acısı, vergi ve borç yükü altında eziliyor, can çekişiyor. Şehir merkezlerinde hızla çoğalan AVM ler esnafı yok etme noktasına getirmiştir. MHP olarak esnafımızı rahatlatacak projelere sahibiz ve seçim beyanamemizde bu projelerimizi açıklamıştık. Sözümüz sözdür, MHP iktidar yetkisini aldığı zaman esnafımızın yüzü gülecek, yükü hafifleyecek diye konuştu.

HALKIMIZ BİZE GÜVENSİN
Mevcut iktidarın esnafın sorunlarına yönelik çözüm üretmediğinin de altını çizen Edis, Biz, sorunların hepsini çok iyi biliyoruz. Bu sorunların çözümlerini de biliyoruz. Bu konuda yapılması gereken ne varsa yapacağız. Halkımız bize güvensin yeter dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 3 takımı geçebildi

1 Samsunspor 3 takımı geçebildi

HERŞEY HOCAYA BAĞLI

2 HERŞEY HOCAYA BAĞLI

Samsuna elektronik kelepçe

3 Samsun'a elektronik kelepçe

Sağlıkçılara izin yasağı

4 Sağlıkçılara izin yasağı

Bakan Müezzinoğlundan kıdem tazminatı açıklaması

5 Bakan Müezzinoğlu'ndan kıdem tazminatı açıklaması

Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

6 Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

Bereket

7 Bereket...

Taklit gıdalardan uzak durun

8 Taklit gıdalardan uzak durun

SAMSUNSPORA AĞIR FATURA

9 SAMSUNSPOR'A AĞIR FATURA

Trafik kazasında bir aile yok oluyordu

10 Trafik kazasında bir aile yok oluyordu