Esnafa cansuyu olacağız

MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Küçük esnaf can çekişiyor. Biz esnafımıza cansuyu olacağız dedi

Esnafa cansuyu olacağız

MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı  Eyüb Güler ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

ESNAF KEPENK KAPATIYOR
Başkan Güler in, esnafın ekonomik sıkıntılar yaşadığını, kredilerle küçük dükkânlarını ayakta tuttuklarını ve herkesin borçlu olduğunu söylemesi üzerine bir açıklama yapan MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis   Son yıllarda esnafımız kepenk kapatır duruma gelmiş, evine ekmek götüremez halde düşmüştür. Anlayacağınız esnafımız, sanatkarımız can çekişiyor. Biz bu yaranın merhemi olacağız, esnafımızın sorunlarının giderilmesi noktasında cansuyu olacağız dedi.

SÖZÜMÜZ SÖZDÜR 
Samsun esnafının büyük sıkıntılar çektiğini ve bu sorunların farkında olduklarını söyleyen Edis, Türkiye’de gelir dağılımı son dönemlerde iyice adaletsiz bir duruma gelmiştir. Esnaf, evine ekmek götüremez durumda. Her tarafta esnafın durumu içler acısı, vergi ve borç yükü altında eziliyor, can çekişiyor. Şehir merkezlerinde hızla çoğalan AVM ler esnafı yok etme noktasına getirmiştir. MHP olarak esnafımızı rahatlatacak projelere sahibiz ve seçim beyanamemizde bu projelerimizi açıklamıştık. Sözümüz sözdür, MHP iktidar yetkisini aldığı zaman esnafımızın yüzü gülecek, yükü hafifleyecek diye konuştu.

HALKIMIZ BİZE GÜVENSİN
Mevcut iktidarın esnafın sorunlarına yönelik çözüm üretmediğinin de altını çizen Edis, Biz, sorunların hepsini çok iyi biliyoruz. Bu sorunların çözümlerini de biliyoruz. Bu konuda yapılması gereken ne varsa yapacağız. Halkımız bize güvensin yeter dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği