Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Esnafa cansuyu olacağız

MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Küçük esnaf can çekişiyor. Biz esnafımıza cansuyu olacağız dedi

Esnafa cansuyu olacağız

MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı  Eyüb Güler ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

ESNAF KEPENK KAPATIYOR
Başkan Güler in, esnafın ekonomik sıkıntılar yaşadığını, kredilerle küçük dükkânlarını ayakta tuttuklarını ve herkesin borçlu olduğunu söylemesi üzerine bir açıklama yapan MHP Samsun Milletvekili Hüseyin Edis   Son yıllarda esnafımız kepenk kapatır duruma gelmiş, evine ekmek götüremez halde düşmüştür. Anlayacağınız esnafımız, sanatkarımız can çekişiyor. Biz bu yaranın merhemi olacağız, esnafımızın sorunlarının giderilmesi noktasında cansuyu olacağız dedi.

SÖZÜMÜZ SÖZDÜR 
Samsun esnafının büyük sıkıntılar çektiğini ve bu sorunların farkında olduklarını söyleyen Edis, Türkiye’de gelir dağılımı son dönemlerde iyice adaletsiz bir duruma gelmiştir. Esnaf, evine ekmek götüremez durumda. Her tarafta esnafın durumu içler acısı, vergi ve borç yükü altında eziliyor, can çekişiyor. Şehir merkezlerinde hızla çoğalan AVM ler esnafı yok etme noktasına getirmiştir. MHP olarak esnafımızı rahatlatacak projelere sahibiz ve seçim beyanamemizde bu projelerimizi açıklamıştık. Sözümüz sözdür, MHP iktidar yetkisini aldığı zaman esnafımızın yüzü gülecek, yükü hafifleyecek diye konuştu.

HALKIMIZ BİZE GÜVENSİN
Mevcut iktidarın esnafın sorunlarına yönelik çözüm üretmediğinin de altını çizen Edis, Biz, sorunların hepsini çok iyi biliyoruz. Bu sorunların çözümlerini de biliyoruz. Bu konuda yapılması gereken ne varsa yapacağız. Halkımız bize güvensin yeter dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Tarlada ölü bulundu

1 Tarlada ölü bulundu

Anıt projesi tamam

2 Anıt projesi tamam

Samsunda son prova

3 Samsun'da son prova

Çıkış maçı olsun

4 Çıkış maçı olsun

Bizi eğitimle vurdular

5 Bizi eğitimle vurdular

İş dünyasında destek sevinci

6 İş dünyasında destek sevinci

İlhan Cavcav hayatını kaybetti

7 İlhan Cavcav hayatını kaybetti

Sevgisizlik

8 Sevgisizlik...

İlaçta karaborsa endişesi

9 İlaçta karaborsa endişesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu bir sistem değişikliğidir

10 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu bir sistem değişikliğidir'