Şehit komiser Ahmet Çamur’un cenazesi Trabzon’a getirildi

Terör örgütü mensuplarının düzenlediği saldırıda şehit düşen komiser Ahmet Çamur’un cenazesi bugün öğle saatlerinde Van’dan Trabzon’a getirildi.

Şehit komiser  Ahmet Çamur’un  cenazesi Trabzon’a getirildi

HAKKARİ nin Şemdinli İlçesi nde yol keserek, kimlik kontrolü yapan PKK lılara yapılan operasyonda çıkan çatışmada şehit düşen Özel Harekat Şubesi nde Komiser Ahmet Çamur un cenazesi Van da düzenlenen tören ardından toprağa verilmek üzere Trabzon a uğurlandı.

Van Jandarma Filo Komutanlığı nda yapılan törene Van Valisi İbrahim Taşyapan, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Abdullah Barutçu, Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, şehidin ailesi, kurum amirleri ve polisler katıldı. Yapılan dua ardından sık sık tekbir getirililen törende şehit polisin Türk Bayrağı na sarılı tabutu bir süre arkadaşlarının omuzunda taşınarak uçağa bırakıldı. Bu sırada törene katılan bir özel harekat polisi, şehidin kızı Begüm ü kucağına alarak kürsüye çıkıp tekbir getirdi. Şehit eşi Gökçen Çamur un güçlükle ayakta durduğu törende, bir kadın özel harekat polisi de kendi beresini şehit düşen Ahmet Çamur un 3 yaşındaki kızı Tuğçe nin kafasına taktı. Şehit polis Çamur, törenin ardından uçakla memleketi Trabzon a uğurlandı.

TÜRK YILDIZLARI UÇAĞI İLE GETİRİLDİ

Komiser Ahmet Çamur’un cenazesini getiren Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi Türk Yıldızları uçağı, saat 12.45 sıralarında Trabzon Havalimanı a iniş yaptı. İçişleri Bakanı Sabahattin Öztürk, Trabzon Valisi Abdi Celil Öz, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile askerler, polisler ve ailenin yakınları tarafından karşılanan uçaktan tören kıtasınca alınan şehit komiser Ahmet Çamur’un cenazesi araca konuldu. Aynı uçakla gelen şehit komiserin eşi Gökçen Çamur ile kızları 11 yaşındaki Elanur, 7 yaşındaki Begüm ve 3 yaşındaki Tuğçe de yakınlarıyla birlikte babalarının naaşının cenaze aracına konulması izledi. Ailenin yakınları, acılı anne ve kızlarının acılarını paylaştı, teskin etmeye çalıştı. İçişleri Bakanı Öztürk de Gökçen Çamur’a başsağlığı dileğinde bulundu. Şehit Komiser Ahmet Çamur’un cenazesi toprağa verileceği Trabzon’un Çaykara İlçesi ne gönderildi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Stadı açılışına davet edildiler

1 Samsunspor Stadı açılışına davet edildiler

Haberler gerçek değil

2 Haberler gerçek değil

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu O paranın hakkını vereceğiz

3 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'O paranın hakkını vereceğiz'

Valdomirodan kurtulduk

4 Valdomiro'dan kurtulduk

Kız arkadaşıyla dolaşan genci öldürüp kız arkadaşını kaçırdılar

5 Kız arkadaşıyla dolaşan genci öldürüp kız arkadaşını kaçırdılar

Samsunda iğrenç olay Gittikleri medyumda tacize uğradılar

6 Samsun'da iğrenç olay! Gittikleri medyumda tacize uğradılar

Niğdede av silahları satan kişi vuruldu 1 yaralı

7 Niğde'de av silahları satan kişi vuruldu; 1 yaralı

Kurbanlık fiyatları artacak mı

8 Kurbanlık fiyatları artacak mı?

Samsunsporun rakibi Selçukspor

9 Samsunspor'un rakibi Selçukspor

Deaflympıcste günün müsabaka raporu

10 Deaflympıcs'te günün müsabaka raporu