Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Sonuna kadar zorlayacağız

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, MHP ile görüşmeler sonuçlanmadan seçimi konuşmanın erken olacağını belirterek, Bizler parti olarak sonuna kadar koalisyonu zorlayacağız dedi

Sonuna kadar zorlayacağız

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, koalisyon görüşmeleri ile ilgili yaptığı açıklamada, MHP ile kurulacak olası koalisyonun herkes için hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

AMAÇ TERÖRE DUR DEMEK
Doğu ve Güneydoğu da durumun ortada olduğunu ifade eden Göksel, Devlete, millete karşı bir kalkışmadır gidiyor. Bir hükümet boşluğu var gibi davranılıyor, ama böyle bir durum yok. Devletimiz o boşluğun oluşmasına izin vermedi. Fakat güçlü bir hükümet, iki ya da üç partili koalisyon veya yeni seçim, ne olursa olsun, ülkenin kanayan yarası olan bu terörü bir an önce bitirmek en öncelikli amacımız olmalıdır dedi.

SAMİMİYETLE DEVAM ETTİRİYORUZ
Seçimi konuşmanın MHP ile görüşülmeden erken olabileceğini belirten Göksel şunları söyledi: İş erken seçim noktasına gelirse yapılacak elbette. Bilindiği gibi CHP ile görüşmeler yürütüldü ve olumlu sonuçlanmadı. Şimdi önümüzdeki süreçte MHP ile görüşmeler var. Koalisyon çalışmalarımızı tüm samimiyetimizle devam ettiriyoruz. Hükümet çalışmalarında amaç ortak bir noktada buluşmaktır. Buluşulursa kurulur, olmazsa gereken yapılır. Bizler parti olarak sonuna kadar koalisyonu zorlayacağız. Bizlerin öncelikli isteği hükümetimizin bir an önce kurarak ülkeyi bir hükümete kavuşturmak, olmazsa erken seçim.  

Barış BUDANOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Boluspor-Göztepespor maçının ardından

1 Boluspor-Göztepespor maçının ardından

Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni öldürüldü

2 Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni öldürüldü

İzmirde feci kaza 3 ölü, 1 ağır yaralı

3 İzmir'de feci kaza: 3 ölü, 1 ağır yaralı