Hiç bir sonuç çıkmaz

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, AK Parti ile MHP arasında bugün gerçekleşecek koalisyon görüşmelerinden herhangi bir sonuç çıkmayacağını söyledi

Hiç bir sonuç çıkmaz

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, AK Parti-MHP arasında yapılacak koalisyon görüşmelerini değerlendirdi. Zeybek, AK Parti nin oyalama taktiği ile ülkeyi erken seçime götürmek istediği iddiasında bulundu.

GÖREV CHP YE DEVREDİLMELİ
AK Parti ile MHP arasındaki görüşmeden herhangi bir sonuç çıkmayacağı düşüncesinde olduğunu belirten Kemal Zeybek, AK Parti dersini iyi çalışmış. Nasıl oyalayabiliriz projesiyle hareket etmektedirler. Yarın (bugün) yapılacak görüşmeden sonuç alınamaması durumunda görev derhal Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu na devredilmelidir. Siz kendinizi oraların sahibi görebilirsiniz, ancak şu unutulmamalıdır ki halkın karşısında hiçbir güç duramaz. Halk zoru gördüğü zaman, kendisine karşı olumsuzluğu yaşadığı süreçte her zaman devreye girmiştir. Cumhurbaşkanı yetkilerini aşarak değil, yetkileri çerçevesinde ülkeyi yöneten durumda olmalıdır dedi.

İRADEYE KARŞI ÇIKMAK
Erken seçim düşüncesi içerisinde olanlara halkın ders vereceğini söyleyen Zeybek sözlerini şöyle sürdürdü: 7 Haziran da bir AK Parti adına olumsuz bir tablo ortaya çıktı. Kendi istedikleri sonuç ortaya çıkınca halk iradesi oluyor da istedikleri olmayınca neden erken seçimi düşünüyorlar? Bunun adı halka saygısızlıktır, halk iradesine karşı çıkmaktır. Halkımız bunu kendisine yapanlardan hesabı mutlaka soracaktır. Cumhuriyet Halk Partisi ne verilen her oy da bunlardan hesap sormak anlamı taşıyacaktır diye konuştu. 

Barış BUDANOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı