Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

AK parti sayesinde Türkiye çok güçlü

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Son 13 yılda milletimizin desteği ile hükümetlerimiz tarafından atılan adımlar ve yapılan reformlar sayesinde, bugün güçlü bir Türkiye’den söz ediyoruz dedi

AK parti sayesinde Türkiye çok güçlü

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bankalar Caddesi ve Saathane Meydanı civarında esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla biraraya geldi. Ziyaretlerde esnaf ve vatandaşla sohbet eden Köktaş gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Seçimden seçime değil her zaman halkla iç içe olduklarını ifade eden Milletvekili Köktaş, Milletimizin vermiş olduğu karara her zaman saygı duyduk, hiç bir zaman milletimize sırtımızı çevirmedik. Her zaman iç içe olduk, sevinçleri ile sevindik, üzüntüleri ile üzüldük, derdi ile dertlendik. Daima milletimizin bize vermiş olduğu istikamet doğrultusunda yolumuza devam ettik diye konuştu.

EMANET KUTSALDIR
Son 13 yılda AK Parti hükümetlerinin milletin desteği ile atılan adımlar ve yapılan reformlar sayesinde, bugün güçlü bir Türkiye’den söz edildiğini ifade eden Milletvekili Köktaş şunları söyledi: Bundan sonraki süreçte de AK Kadrolar olarak ülkemizin ve milletimizin umudu olduğumuzun bilincindeyiz. Bu sorumluluk içinde hareket ediyoruz. Milletimizin istikbalini, menfaatlerini ve bize yüklediği emaneti kutsal kabul ederek hassasiyetle muhafaza etmeyi sürdürmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar görev yapan AK Parti hükümetleri, sadece devletin işlevlerini yerine getiren bir iktidar mekanizması olmamış, hedefleri doğrultusunda ülkemizi ayağa kaldırmış, toplumu ortak hedeflerde buluşturmuş ve bakışlarını ufukların ötesine uzatmıştır.  
 EN ÇOK OKUNANLAR

Tekkeköye müjde

1 Tekkeköy'e müjde

Anıt projesi tamam

2 Anıt projesi tamam

Bizi eğitimle vurdular

3 Bizi eğitimle vurdular

Samsunda fuhşa geçit yok

4 Samsun'da fuhşa geçit yok

Samsunda son prova

5 Samsun'da son prova

Tarlada ölü bulundu

6 Tarlada ölü bulundu

Çıkış maçı olsun

7 Çıkış maçı olsun

İş dünyasında destek sevinci

8 İş dünyasında destek sevinci

Otizmli yazar Birsen  Başar, otizmi anlattı

9 Otizmli yazar Birsen Başar, otizmi anlattı

Atakumun zirve yılı

10 Atakum'un zirve yılı