Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

GAZETECİ SPORCUYA BENZER

Ses Okulları 55 Gençlik Spor Kulübü teknik ekip ve sporcuları Haber Medya yı ziyaret etti.

GAZETECİ SPORCUYA BENZER

Kadınlar Basketbol 1. Ligi ndeki Ses Okulları 55 Gençlik Spor Kulübü nde teknik ekip ve sporcular Haber Medya yı ziyaret etti. Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun, Kırmızı- Beyazlıları ağırlarken, Haber Gazetesi, Haberaks TV, 103.5 Haber Radyo, Haber Hayat Dergisi ve yönetim bölümlerini, sporculara gezdirdi. Bölgenin en güçlü medya kuruluşu olduklarını ifade eden Uzun, Borsan Grup a bağlı bölgenin en güçlü medya kuruluşuyuz. Şu anda tesisleşme adına herşeyi tamamlamış bulunmaktayız. Artık bizlerin de sizler yani sporcular gibi çok çalışmamız gerekiyor. Çünkü gazeteci bir anlamda sporcuya benzer. Nasıl sporcu kariyerine her geçen gün başarılar eklemeliyse, gazeteci de her gün dünün daha iyisini yapmak zorundadır diye konuştu. 

KESKİNDEMİR DEN TEŞEKKÜR
Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun, ardından Haber Gazetesi ve Hayat Hayat Dergisi ni konuklarına gezdirdi. Haberaks TV Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz da, Ses Okulları 55 Gençlik Spor Kulübü ne televizyon çalışma alanları ve stüdyoları gezdirip, bilgiler verdi. Son olarak 103.5 Haber Radyo yu da gezen Kırmızı- Beyazlılar, modern yapıya hayran kaldı. Ziyaretin sonunda Ses Okulları 55 Gençlik Spor Kulübü kaptanları Gülşah Durmuş ve Derya Erdoğdu, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun a, katkılarından dolayı teşekkür şilti takdim etti. Ses Okulları 55 Gençlik Spor Kulübü Başkanı Cantuğ Keskindemir, Haber Medya ya teşekkür ediyoruz. Her zaman yanımızdalar. Gezdiğimiz tesisler, çok modern dedi. 

TEŞEKKÜR ŞİLTİ...
Ses Okulları 55 Gençlik Spor Kulübü kaptanları Gülşah Durmuş ve Derya Erdoğdu, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun a, her zaman kulübün yanında oldukları için teşekkür şilti verdi. 
 

HAYRAN KALDILAR...
Kırmızı- Beyazlılar, Borkonut Niş içerisindeki Haber Medya ya hayran kaldı. Sporcular, çalışma alanlarında bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Yalan söyleyen

1 Yalan söyleyen...

Ufak bir gerilim

2 Ufak bir gerilim

Keyifsiz çalışma

3 Keyifsiz çalışma

Ödeme yapamadık

4 Ödeme yapamadık

Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki

5 Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki

Osmanlıspor, Bolusporla hazırlanacak

6 Osmanlıspor, Boluspor'la hazırlanacak

İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu memleketi Trabzonda

7 İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu memleketi Trabzon'da

İzmirde temiz su gururu

8 İzmir'de temiz su gururu

Başkan Pekdaş halkı dinliyor

9 Başkan Pekdaş halkı dinliyor

Seramikle verilen çevre mesajı

10 Seramikle verilen çevre mesajı