SAMSUNSPOR UN FORMA SPONSORU BELLİ OLDU

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’un 2015-2016 sezonu forma sponsoru Tozlu.com oldu.

SAMSUNSPOR UN FORMA SPONSORU BELLİ OLDU

Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen sponsorluk anlaşma törenine Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, Tozlu.com firmasının sahibi Hüseyin Tozlu ve Samsunsporlu yöneticiler katıldı.
Samsunspor ile 2015-2016 sezonu için forma sırt reklam anlaşması yapan Tozlu.com kulübe 300 bin TL aktaracak. Anlaşma hakkında bilgi veren Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, “Samsunspor zor bir süreçten geçiyor. En büyük güvencemiz bu şehrin bu takıma sahip çıkması. 2015-2016 sezonu başladığından beri de sürekli şehirden yönetimimize ve kulübümüze ciddi anlamda destekler geliyor. Bu desteklerden bir tanesi de Tozlu.com un sahibi Hüseyin Tozlu. Formalarımızın sırt reklam sponsorluğunun yanında çok ciddi anlamda geçen sezon katkılarda da bulunmuşlardı. Tozlu, hem formaların sırt sponsorluğunda hem de reklam panolarında ciddi anlamda destekler verdi. İnşallah bu destekler kulübümüze artarak devam eder. Bu destekler olduğu müddetçe Samsunspor daha güçlü olacak. Bu sene forma tasarımlarımızdan bütün tasarımlarımıza kadar Tozlu.com bize çok ciddi katkıda bulunuyor. Tozlu.com ile 300 bin TL karşılığında sözleşme imzaladık. Biz o parayı belirlerken sadece sırt reklamı değil, Samsunspor’un sorunlarına çözümüne katkı olsun diye bu rakamın üzerinde uzlaştık” dedi.

SAMSUNSPOR EYLÜL AYINDA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL KARARI ALDI
Samsunspor’un isim hakkı konusunda yetki almak için Eylül ayında olağanüstü genel kurul kararı aldığını belirten Başkan Tutu, “Biz 2010-2011 sezonunda isim hakkı ile ilgili yetki almıştık. Şu anda da Eylül ayında bir olağanüstü genel kurulu kararı alacağız. Bu genel kurul kararında isim hakkı ile ilgili yetki alacağız. Samsunspor Kulübü’nün menfaatleri doğrultusunda tüm Türkiye’de ve dünyada örnekleri olduğu gibi böyle bir projeyi düşünüyoruz. Kulübümüzün menfaati yönünde alınacak bir karar ve ciddi anlamda bir katkı sağlayacaktır” diye konuştu.
Birçok kulübün kendilerine ulaştığını fakat Samsunlu olmalarından dolayı Samsunspor ile reklam anlaşmasına vardıklarını ifade eden Tozlu.com un sahibi Hüseyin Tozlu, “Bu yönetim geldiğinden beri reklam konusunda anlaştık. Burada olmamızın sebebi bu yönetime inanmış olmamızdır. Sportif başarının yanında kulübün temel değerlerine, etik kurallarına her türlü değerlere bağlı bir yönetim kadrosu gördüğüm için bende onların yanında yer alıyorum. İnşallah bizde Samsunspor ile beraber ulusal bir marka olma yolunda ilerliyoruz. Bu kulüp gelecek yıllarda Avrupa da kupalar için mücadele edecek. Ben bunların hepsinin bir fetret devri olduğunu düşünüyorum. İnşallah bu sene play-off’lara kalmadan Süper Lig’e çıkarız. Samsunspor ile bu sezon sırt reklam anlaşması yaptık. Kulüp Süper Lig’e çıktığı zaman isim hakkı ile ilgili görüşmek isteriz. Şu anda Süper Lig’de bazı takımların bile sırt reklamı yok. Bize bazı takımlar ulaşıyor ama biz Samsunlu ve Samsunsporlu olduğumuz için kulübümüzle anlaştık” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından Samsunspor Kulübü Bakanı Erkut Tutu ile Tozlu.com un sahibi Hüseyin Tozlu forma reklam sponsorluk anlaşmasını imzaladılar.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şok intihar! Cezaevinde mahkum kendini astı...

1 Samsun'da şok intihar! Cezaevinde mahkum kendini astı...

Sürpriz yapacak

2 Sürpriz yapacak

Samsun'da çakmak kavgasında kan aktı: 2 yaralı

3 Samsun'da çakmak kavgasında kan aktı: 2 yaralı

FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

4 FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

Samsun'da Cumhurbaşkanı'na hakaret

5 Samsun'da Cumhurbaşkanı'na hakaret

Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

6 Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

7 Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

Ağır ceza geliyor

8 Ağır ceza geliyor

Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

9 Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

10 Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar