SAMSUNSPOR UN FORMA SPONSORU BELLİ OLDU

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’un 2015-2016 sezonu forma sponsoru Tozlu.com oldu.

SAMSUNSPOR UN FORMA SPONSORU BELLİ OLDU

Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen sponsorluk anlaşma törenine Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, Tozlu.com firmasının sahibi Hüseyin Tozlu ve Samsunsporlu yöneticiler katıldı.
Samsunspor ile 2015-2016 sezonu için forma sırt reklam anlaşması yapan Tozlu.com kulübe 300 bin TL aktaracak. Anlaşma hakkında bilgi veren Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, “Samsunspor zor bir süreçten geçiyor. En büyük güvencemiz bu şehrin bu takıma sahip çıkması. 2015-2016 sezonu başladığından beri de sürekli şehirden yönetimimize ve kulübümüze ciddi anlamda destekler geliyor. Bu desteklerden bir tanesi de Tozlu.com un sahibi Hüseyin Tozlu. Formalarımızın sırt reklam sponsorluğunun yanında çok ciddi anlamda geçen sezon katkılarda da bulunmuşlardı. Tozlu, hem formaların sırt sponsorluğunda hem de reklam panolarında ciddi anlamda destekler verdi. İnşallah bu destekler kulübümüze artarak devam eder. Bu destekler olduğu müddetçe Samsunspor daha güçlü olacak. Bu sene forma tasarımlarımızdan bütün tasarımlarımıza kadar Tozlu.com bize çok ciddi katkıda bulunuyor. Tozlu.com ile 300 bin TL karşılığında sözleşme imzaladık. Biz o parayı belirlerken sadece sırt reklamı değil, Samsunspor’un sorunlarına çözümüne katkı olsun diye bu rakamın üzerinde uzlaştık” dedi.

SAMSUNSPOR EYLÜL AYINDA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL KARARI ALDI
Samsunspor’un isim hakkı konusunda yetki almak için Eylül ayında olağanüstü genel kurul kararı aldığını belirten Başkan Tutu, “Biz 2010-2011 sezonunda isim hakkı ile ilgili yetki almıştık. Şu anda da Eylül ayında bir olağanüstü genel kurulu kararı alacağız. Bu genel kurul kararında isim hakkı ile ilgili yetki alacağız. Samsunspor Kulübü’nün menfaatleri doğrultusunda tüm Türkiye’de ve dünyada örnekleri olduğu gibi böyle bir projeyi düşünüyoruz. Kulübümüzün menfaati yönünde alınacak bir karar ve ciddi anlamda bir katkı sağlayacaktır” diye konuştu.
Birçok kulübün kendilerine ulaştığını fakat Samsunlu olmalarından dolayı Samsunspor ile reklam anlaşmasına vardıklarını ifade eden Tozlu.com un sahibi Hüseyin Tozlu, “Bu yönetim geldiğinden beri reklam konusunda anlaştık. Burada olmamızın sebebi bu yönetime inanmış olmamızdır. Sportif başarının yanında kulübün temel değerlerine, etik kurallarına her türlü değerlere bağlı bir yönetim kadrosu gördüğüm için bende onların yanında yer alıyorum. İnşallah bizde Samsunspor ile beraber ulusal bir marka olma yolunda ilerliyoruz. Bu kulüp gelecek yıllarda Avrupa da kupalar için mücadele edecek. Ben bunların hepsinin bir fetret devri olduğunu düşünüyorum. İnşallah bu sene play-off’lara kalmadan Süper Lig’e çıkarız. Samsunspor ile bu sezon sırt reklam anlaşması yaptık. Kulüp Süper Lig’e çıktığı zaman isim hakkı ile ilgili görüşmek isteriz. Şu anda Süper Lig’de bazı takımların bile sırt reklamı yok. Bize bazı takımlar ulaşıyor ama biz Samsunlu ve Samsunsporlu olduğumuz için kulübümüzle anlaştık” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından Samsunspor Kulübü Bakanı Erkut Tutu ile Tozlu.com un sahibi Hüseyin Tozlu forma reklam sponsorluk anlaşmasını imzaladılar.EN ÇOK OKUNANLAR

Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

1 Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

Samsun'da bir tabanca ortalığı karıştırdı

2 Samsun'da bir tabanca ortalığı karıştırdı

Baykal'ın tedavisi Samsunlu cerrahın kontrolünde

3 Baykal'ın tedavisi Samsunlu cerrahın kontrolünde

Samsun'da korkunç ölüm!

4 Samsun'da korkunç ölüm!

Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

5 Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

Benimle birlikte kulübede oturur

6 Benimle birlikte kulübede oturur

Kendisi istemiş

7 Kendisi istemiş

Askeri üsse saldırı: 41 ölü

8 Askeri üsse saldırı: 41 ölü

Tavukçulukta kafalar karıştı

9 Tavukçulukta kafalar karıştı

Hazır değil

10 Hazır değil