Demir yumruklar Avrupa 3 üncüsü

Yıldız ve Gençler Avrupa Boks Şampiyonasında Samsun lu sporcular ringlere damgasını vurdu. Sevindik Boks Kulübünün demir yumrukları Havvanur En ve İrem Uzun, rakiplerini devirerek Avrupa üçüncüsü oldu

Demir yumruklar Avrupa 3 üncüsü

Macaristan da düzenlenen Yıldız ve Gençler Avrupa Boks Şampiyonasında milli forma ile rakipleriyle karşılaşan Sevindik Boks Kulübü sporcuları Havvanur En ve İrem Uzun kilolarında Avrupa üçüncüsü olmayı başardı. Samsun dan 5 bayan sporcunun yer aldığı milli takımda böylece 2 sporcu madalya kazanma başarısı gösterdi. Avrupa da Türk bayrağını göndere çektirdikleri için mutlu olduklarını belirten milli takım antrenörü Ramazan Ballıoğlu, Sevindik Boks Kulübü sporcularımız Havvanur En ve İrem Uzun, rakiplerini geride bırakarak Avrupa üçüncüsü oldular. Bu bizler için büyük bir mutluluk. Avrupa da bayrağımızı dalgalandırmak, tarif edilemez bir duygu. Emeği geçen Muhammet Ali Ballıoğlu, Aydın Akduman ve Murat Kaça ya da teşekkür ediyrum dedi. 
 

ONLARA YAN BAKILMIYOR...

Macaristan da rakiplerine ringi dar eden Sevindik Boks Kulübü sporcuları Havvanur En ve İrem Uzun, başarı çıtalarını yükseltip önümüzdeki yıllarda Dünya ve Avrupa şampiyonu olmak istediklerini söyledi. 

Salim YILDIZ 

  

 

 

   
 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da intihar girişimi!

1 Samsun'da intihar girişimi!

Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

2 Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

3 Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

4 Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi

5 Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi