Demir yumruklar Avrupa 3 üncüsü

Yıldız ve Gençler Avrupa Boks Şampiyonasında Samsun lu sporcular ringlere damgasını vurdu. Sevindik Boks Kulübünün demir yumrukları Havvanur En ve İrem Uzun, rakiplerini devirerek Avrupa üçüncüsü oldu

Demir yumruklar Avrupa 3 üncüsü

Macaristan da düzenlenen Yıldız ve Gençler Avrupa Boks Şampiyonasında milli forma ile rakipleriyle karşılaşan Sevindik Boks Kulübü sporcuları Havvanur En ve İrem Uzun kilolarında Avrupa üçüncüsü olmayı başardı. Samsun dan 5 bayan sporcunun yer aldığı milli takımda böylece 2 sporcu madalya kazanma başarısı gösterdi. Avrupa da Türk bayrağını göndere çektirdikleri için mutlu olduklarını belirten milli takım antrenörü Ramazan Ballıoğlu, Sevindik Boks Kulübü sporcularımız Havvanur En ve İrem Uzun, rakiplerini geride bırakarak Avrupa üçüncüsü oldular. Bu bizler için büyük bir mutluluk. Avrupa da bayrağımızı dalgalandırmak, tarif edilemez bir duygu. Emeği geçen Muhammet Ali Ballıoğlu, Aydın Akduman ve Murat Kaça ya da teşekkür ediyrum dedi. 
 

ONLARA YAN BAKILMIYOR...

Macaristan da rakiplerine ringi dar eden Sevindik Boks Kulübü sporcuları Havvanur En ve İrem Uzun, başarı çıtalarını yükseltip önümüzdeki yıllarda Dünya ve Avrupa şampiyonu olmak istediklerini söyledi. 

Salim YILDIZ 

  

 

 

   
 EN ÇOK OKUNANLAR

Takım O'nu istedi

1 Takım O'nu istedi

Samsun'da silahlı saldırı!

2 Samsun'da silahlı saldırı!

Samsun'a yakışmıyor

3 Samsun'a yakışmıyor

Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

4 Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

5 Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

İpekoğlu'nun imha planı

6 İpekoğlu'nun imha planı

Yargıda devrim

7 Yargıda devrim...

HER YER VAR, SAMSUN YOK

8 HER YER VAR, SAMSUN YOK

Samsun'da 102 motorcuya 76 bin 940 TL ceza

9 Samsun'da 102 motorcuya 76 bin 940 TL ceza

Bafra'da 2 kişi tutuklandı

10 Bafra'da 2 kişi tutuklandı