Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Milletimiz koalisyon hafızasını tazeledi

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Koalisyonları milletimiz daha önceden biliyordu. Son 13 senedir koalisyonsuz bir dönem yaşadı. Bu seçim sonuçlarıyla milletimiz koalisyon hafızasını tazeledi dedi

 Milletimiz koalisyon  hafızasını tazeledi

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, erken seçim kararı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Demircan, 7 Haziran daki seçim sonuçlarıyla milletin koalisyon hafızasını tazelediğini ifade etti.

PARTİMİZ ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI
Milletin iradesinin 7 Haziran da tecelli ettiğini belirten Demircan, Millet iradesinin gereği olarak partimiz üzerine düşeni yaptı. Hükümet kurmak çaba gösterdik, ancak olmadı. Her şey milletimizin gözü önünde apaçık cereyan etti. Muhalefet partileri adeta milletin vermiş olduğu kararın sonuçlanmasını engelledi. 45 günlük süre tamamlandı ve Cumhurbaşkanı nın işleteceği bir süreçle seçime gideceğiz. Bu noktada erken seçim bir çözümdür, çaredir. Millet iradesidir. Milletimiz erken seçimde kararını verecek diye konuştu.

FAZLA ŞOFÖRLÜ ARABA GİBİ
Erken seçimde, 7 Haziran daki seçimden daha iyi bir sonuç almak için çaba harcayacaklarını belirten Demircan, şunları kaydetti: Milletimiz erken seçimde gelinen noktayı çok iyi şekilde değerlendirecektir. Tek parti iktidarı, güçlü bir hükümet en doğru adrestir. Koalisyonları milletimiz daha önceden biliyordu. Son 13 senedir koalisyonsuz bir dönem yaşadı. Bu seçim sonuçlarıyla milletimiz koalisyon hafızasını tazelemiş oldu. Seçim kampanyasında hep şunu söylüyordum, koalisyonlar direksiyonuna birden fazla şoförün oturduğu araba gibidir. Seçimden sonra bu şoförleri oturtamadık, yol alamadık. Milletimiz durumu en iyi şekilde değerlendirecektir, en doğru kararı verecektir.

Barış BUDANOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Yeni stattan son bilgiler

1 Yeni stattan son bilgiler

Samsunspor Trabzona gidiyor

2 Samsunspor Trabzon'a gidiyor

Samsunda eğitim uçağı piste inerken düştü

3 Samsun'da eğitim uçağı piste inerken düştü!

Osmanlıspor sorusu almadı

4 Osmanlıspor sorusu almadı...

Samsun inşaat sektörü marka olma yolunda

5 Samsun inşaat sektörü marka olma yolunda

Fındık üreticisine müjde

6 Fındık üreticisine müjde!

Samsunda küfürleşme kavgası ölümle sonuçlandı

7 Samsun'da küfürleşme kavgası ölümle sonuçlandı!

Bilal Erdoğan Samsunda

8 Bilal Erdoğan Samsun'da!

Samsunda minibüsle panelvan araç çarpıştı 4 yaralı

9 Samsun'da minibüsle panelvan araç çarpıştı: 4 yaralı

CHP Samsundan suç duyurusu

10 CHP Samsun'dan suç duyurusu