Ülkücülere terörist iddiası

Adriana Lima’nın Miami’de tanıştığı Türk bir kişinin spor salonunu ziyaret ettiği sırada telefon ile çekilen ve Lima’nın bozkurt işareti yaparak uluduğu görüntülerin ardından İngiliz Gazetesi ülkücüleri terörist ilan etti.

Ülkücülere terörist iddiası

Adriana Lima’nın Miami’de tanıştığı Türk bir kişinin spor salonunu ziyaret ettiği sırada telefon ile çekilen ve Lima’nın bozkurt işareti yaparak uluduğu görüntüler sosyal medyada yayınlanmıştı. Daily Mail, görüntülerin yayınlanmasının ardından Adriana Lima’nın Türkiye’de çok sayıda vatandaşın ölümüne neden olmakla suçladıkları ülkücülere destek verdiğini iddia etti. Gazete, ülkücülerin MHP’nin silahlı kolu olduğunu öne sürdüğü haberinde, ülkücülerin 1970’lerde  ölüm mangasına dönüştüğü suçlamasını yaparak, geçmişte çok sayıda siyasal suikastın da sorumlusu olduğu yorumunu yaptı. Gazete, bozkurtların 1981 yılında İkinci Papa John Paul’e Roma’da yakın mesafeden ateş açarak suikast girişiminde bulunduklarını ve Papa’nın bu saldırıdan yaralandığını yazdı.
 Gazete haberinde ünlü mankenin sözcüsünün açıklamalarına da yer verdi. Haberde sözcü, Lima’nın kandırılarak bozkurt işareti yaptığını iddia ederek, “Görüntüler, Lima’nın Miami’de tanıştığı ve o gün spor salonuna ziyarete gelen Türk boksör tarafından çekildi. Lima, yaptığı hareketin ayrıntılarından habersizdi. Lima’nın Türkiye’deki siyasi partilerle herhangi bir bağlantısı yok” savunmasını yaptı. EN ÇOK OKUNANLAR

Gruplar belli oldu

1 Gruplar belli oldu

İshak Doğan sahne alıyor

2 İshak Doğan sahne alıyor

Takıma övgü var... Başkan Uyanık memnun

3 Takıma övgü var... Başkan Uyanık memnun

Samsun'da bıçaklı kavga: 1 yaralı

4 Samsun'da bıçaklı kavga: 1 yaralı

Samsunspor rakip arıyor

5 Samsunspor rakip arıyor

Samsun'da dolmuş kamyonete çarptı: 4 yaralı

6 Samsun'da dolmuş kamyonete çarptı: 4 yaralı

Fındıkta fiyat savaşı başladı

7 Fındıkta fiyat savaşı başladı

Samsunspor tek geçti

8 Samsunspor tek geçti

Samsunspor'da gündem konuşuldu

9 Samsunspor'da gündem konuşuldu

Samsun'da denize düşen alkollü şahıs ölümden döndü

10 Samsun'da denize düşen alkollü şahıs ölümden döndü