SEÇİME HAZIRIZ

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Bundan sonraki süreçte koalisyona boyun eğer, en kötü ihtimalle koalisyon, en iyi ihtimalle tek başımıza iktidar oluruz. Gerekirse 1 Kasım, olmadı bir daha derlerse, biz 1 Ocak ta da seçime hazırız dedi

 SEÇİME HAZIRIZ

CHP Milletvekilleri Ali Haydar Hakverdi, Hayati Tekin ve Utku Çakırözer, Balıkesir de temaslarda bulundu. CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi, Samsun Milletvekili Hayati Tekin ve Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer 7 Haziran 2015 genel seçimlerinden bu yana geçen süreci değerlendirdi.  Hakverdi, 7 Haziran 2015 genel seçimleri sonrasında yaşanan süreci değerlendirmek için CHP li milletvekillerinin Türkiye nin tüm illerinde görevlendirildiğini söyledi. Hakverdi, her vekilin ayrı bir bölgeye gönderildiğini söyledi.

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin ise Partimiz, ülkenin içinde bulunduğu sıkıntıları, ekonomiden teröre insanların almak istediği verilere kadar bir çok meseleyi göz önüne alarak, kaybetmek pahasına da olsa koalisyonda yer alma çabasını sonuna kadar gösterdi. Belki bu konuda AKP nin bazı yöneticileri de bu çabanın içindeydi. Ama sonuç itibariyle gördük ki AKP kendine hakim bir kurum kuruluş değil. Netice itibariyle bir kişinin elinde oynayan bir yapı. Bundan sonraki süreçte koalisyona boyun eğer, en kötü ihtimalle koalisyon, en iyi ihtimalle tek başımızı iktidar oluruz Allah ın izniyle. Gerekirse 1 Kasım, olmadı bir daha derlerse de biz 1 Ocak ta da seçime hazırız. Ön seçimse ön seçim, genel seçimse genel seçim dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'un ibresi...

1 Samsun'un ibresi...

Meteorolojiden Samsun için sağanak yağış uyarısı

2 Meteorolojiden Samsun için sağanak yağış uyarısı

Milletin adamı Samsun'u önemsiyor

3 Milletin adamı Samsun'u önemsiyor

Dev levrek şaşırttı

4 Dev levrek şaşırttı

Son fotoğrafını kendi eliyle çeken 7 aylık hamile kadın kayalıklardan düşerek ha

5 Son fotoğrafını kendi eliyle çeken 7 aylık hamile kadın kayalıklardan düşerek ha

CHP standında şehit annesine saldırı iddiası

6 CHP standında şehit annesine saldırı iddiası

Adı Samsunspor'la anılıyordu... 'Görüşmem oldu'

7 Adı Samsunspor'la anılıyordu... 'Görüşmem oldu'

İngiltere'yi Kane sırtladı

8 İngiltere'yi Kane sırtladı

Söke'de yolcu otobüsü devrildi: 28 yaralı

9 Söke'de yolcu otobüsü devrildi: 28 yaralı

Erdoğan'dan 'Ronaldo mu Messi mi?' sorusuna cevap

10 Erdoğan'dan 'Ronaldo mu Messi mi?' sorusuna cevap