SEÇİME HAZIRIZ

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Bundan sonraki süreçte koalisyona boyun eğer, en kötü ihtimalle koalisyon, en iyi ihtimalle tek başımıza iktidar oluruz. Gerekirse 1 Kasım, olmadı bir daha derlerse, biz 1 Ocak ta da seçime hazırız dedi

 SEÇİME HAZIRIZ

CHP Milletvekilleri Ali Haydar Hakverdi, Hayati Tekin ve Utku Çakırözer, Balıkesir de temaslarda bulundu. CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi, Samsun Milletvekili Hayati Tekin ve Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer 7 Haziran 2015 genel seçimlerinden bu yana geçen süreci değerlendirdi.  Hakverdi, 7 Haziran 2015 genel seçimleri sonrasında yaşanan süreci değerlendirmek için CHP li milletvekillerinin Türkiye nin tüm illerinde görevlendirildiğini söyledi. Hakverdi, her vekilin ayrı bir bölgeye gönderildiğini söyledi.

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin ise Partimiz, ülkenin içinde bulunduğu sıkıntıları, ekonomiden teröre insanların almak istediği verilere kadar bir çok meseleyi göz önüne alarak, kaybetmek pahasına da olsa koalisyonda yer alma çabasını sonuna kadar gösterdi. Belki bu konuda AKP nin bazı yöneticileri de bu çabanın içindeydi. Ama sonuç itibariyle gördük ki AKP kendine hakim bir kurum kuruluş değil. Netice itibariyle bir kişinin elinde oynayan bir yapı. Bundan sonraki süreçte koalisyona boyun eğer, en kötü ihtimalle koalisyon, en iyi ihtimalle tek başımızı iktidar oluruz Allah ın izniyle. Gerekirse 1 Kasım, olmadı bir daha derlerse de biz 1 Ocak ta da seçime hazırız. Ön seçimse ön seçim, genel seçimse genel seçim dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda silahlı saldırı 2 ölü, 2 yaralı

1 Samsun'da silahlı saldırı: 2 ölü, 2 yaralı

Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti

2 Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti

Adanada üçüncü Hero gözaltısı

3 Adana'da üçüncü 'Hero' gözaltısı

Katarlı turist çocuk Uludağda kayboldu

4 Katarlı turist çocuk Uludağ'da kayboldu

Sarayda Feci Kaza, 1i Ağır 3 Yaralı

5 Saray'da Feci Kaza, 1'i Ağır 3 Yaralı