Kamu çalışanları satıldı

Ofis-Sen Samsun İl Başkanı Fevzi Gül, Yetkili konfederasyon, utanç duvarına bir imza daha atarak, kamu çalışanlarını satmış ve ikinci kez tarihe kara leke olarak geçmiştir dedi

Kamu çalışanları satıldı

Hükümetle Memur-Sen arasında imzalanan toplu sözleşmeye Ofis-Sen Samsun İl Başkanı Fevzi Gül çok sert tepki gösterdi. Güml, Memur-Sen in kamu çalışanlarını toplu sözleşme masasında ikinci kez sattığını iddia etti.

UTANÇ VERİCİ
Gül, Yetkili sendika toplu görüşme öncesinde kamuoyuna duyurduğu kendi taleplerini bile masada dile getiremeyecek kadar aciz ve çaresizlik içerisinde izlemiş ve izlettirmiştir. Yetkili konfederasyon, utanç duvarına bir imza daha atarak, kamu çalışanlarını satmış ve ikinci kez tarihe kara leke olarak geçmiştir. Her platformda memura siyaset hakkı, grev hakkı ve ikramiye verilmesini öncelik olduğunu dile getiren yetkili konfederasyonun masada adeta dili tutulmuş ve lal olmuştur. Bilindiği üzere kamu işçilerinin siyaset hakkı ile birlikte,  yılda en az dört ikramiye alıyor olmaları, memura siyaset yasağının kalkmaması ve yılda bir kez bile ikramiye alamamaları kamuda eşitlik ilkesi ile bağdaşmadığı gibi utanç vericidir. Ve bunun ne mantılıklı bir açıklaması vardır ne de vicdana sığmaktadır. Bugün seçim arifesinde bile istediklerimizi alamıyorsak bu birilerinin yeterince dürüst davranmadığı, hatta memuru birilerinin arkadan hançerlediğinin açık göstergesidir ifadelerini kullandı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

1 Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

Son prova Samsunspor'un

2 Son prova Samsunspor'un

İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

3 İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

Samsunspor'a ceza kapıda

4 Samsunspor'a ceza kapıda

Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

5 Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

6 Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

Meteoroloji'den kuvvetli kar uyarısı

7 Meteoroloji'den kuvvetli kar uyarısı

Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

8 Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

Canberk tribünde

9 Canberk tribünde

Onlar da izledi

10 Onlar da izledi