Yeğeninin nikahını kıydı

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok un ağabeyi Niyazi Tok un kızı Betül Nur Tok, harita mühendisi Harun Eyüboğlu ile dünyaevine girdi. Genç çiftin nikahını Başkan Tok kıydı

Yeğeninin nikahını kıydı

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok un emekli ağabeyi Niyazi ve Havva Tok un kızı Betül Nur Tok, fotoğrafçı Şeref ve Asiye Eyüboğlu nun harita mühendisi oğlu Harun Eyüboğlu ile Anakent Sosyal Tesisleri nde düzenlenen törenle hayatını birleştirdi.

Nikaha, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Çiğdem Karaarslan, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, eski AK Parti İl Başkanı Ali Akyüz, çiftin akrabaları ve yakın dostları katıldı.

VEKİLLER ŞAHİT OLDU
İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok un kıydığı nikahta, şahitlikleri ise AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır ve eski AK Parti İl Başkanı Ali Akyüz yaptı. Evlilik cüzdanını AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaarslan geline teslim etti.

TOK TAN 3 ÇOCUK TAVSİYESİ
Nikahı kıyan Başkan Tok, yeğeni Betül Nur Tok a üç çocuk tavsiyesinde bulunarak İnşallah birbirinizi hiç kırmayacağınız, mutlu ve güzel bir yuvanız olur. Betül yakınım olduğu için rahat rahat üç çocuk tavsiyesinde bulunuyorum. Umarım hayırlı evlatlar yetiştirirsiniz diye konuştu. 

Genç çiftin düğünü Büyük Camii Başimam Hatibi Hamdi Demirbaş ın Kur an telaveti ve Çağrı İlahi Grubu nun konuklara yaşattığı ilahi ziyafeti ile sona erdi.

Zerrin SOMUNCU EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

1 Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

2 Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

3 Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

4 Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

5 Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı