Destek çığ gibi

Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun un terörü lanetlemek için ev ve işyerlerine bayrak asma ve bir hafta süreyle her gece saat 21.00 de ışıkları 5 dakika söndürüp yakma çağrısına destek çığ gibi artıyor.

Destek çığ gibi

Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun un terörü lanetlemek için ev ve işyerlerine bayrak asma ve bir hafta süreyle her gece saat 21.00 de ışıkları 5 dakika söndürüp yakma çağrısına STSO, ASKON ve bazı sivil toplum örgütlerinden de destek geldi.Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Şahin, şehitler için 1 dakikalık saygı duruşuyla başlayan Ağustos ayı olağan toplantısında Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun’un terörü lanetlemek için yaptığı çağrıya oda binasına astıkları bayrak ile destek olduklarını belirterek, tüm halkı ve üyelerini bayrak asmaya davet etti.

TEK VÜCUT OLMALIYIZ
Terör olaylarında hayatlarını kaybeden şehitleri rahmetle andığını ifade eden Şahin, En başta, bugün Mardin’de şehit düşen Samsunlu polis memurumuza Allah’tan rahmet, ailesine de başsağlığı diliyorum. Bilinmesini isterim ki; Samsun iş dünyası olarak bizler; milletin huzurunu, memleketin birliğini canları pahasına savunan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve emniyet teşkilatımızın sonuna kadar arkasındayız, gerektiğinde yanlarında omuz omuzayız. Yıllarca Türkiye üzerinde oynanan çeşitli senaryolar yeniden ortaya çıkartılmak istense de bir gerçek var ki; ülkeyi karıştırmak isteyenler emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaklardır. Kirli ellerce uygulamaya konulduğu şüphe götürmeyen bu senaryolara karşı çok dikkatli olmak durumundayız. Millet olarak sağduyuyu elden bırakmadan, yapılan hain saldırılara karşı kardeşlik ve dayanışma duygularımızdan taviz vermeden tek vücut olmalıyız diye konuştu.

ANLAMLI KAMPANYAYA DESTEK 
Günün dayanışma günü olduğunu kaydeden Şahin, Oda olarak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun’un geçtiğimiz gün köşe yazısında, Var mısınız? diyerek başlattığı terörü lanetleme çağrısına, biz de oda olarak binamızın ön tarafına astığımız şanlı Türk bayrağımızla destek verdik. Toplumsal bilinç oluşturulmak adına başlatılan anlamlı kampanyaya da tüm halkımızın katılımlarını bekliyoruz. Şehitlerimize bir kez daha rahmet, ailelerine sabır diliyorum ifadelerini kullandı.


ASKON DA VARIZ DEDİ
ASKON Şube Başkanı Furkan Okudan da, kampanya nedeniyle Uzun a teşekkür etti. Kampanyayı duyar duymaz dernek binasına Türk Bayrağı astıklarını ifade eden Okudan, Derneğimizin yanı sıra yine kendime ait işyerimde de bayrağımızın asılmasını istedim. Bununla birlikte derneğimiz üyeleri ile iletişim kurduğumuz grubumuza kampanyadan söz ettim ve bayrak asmalarını istedim. Kendileri de sağolsunlar bu çağrıma karşılık verdiler. Sayın Necdet Uzun u yapmış olduğu çalışmadan dolayı tebrik ediyorum. Samsun ASKON olarak kampanyadan büyük memnuniyet duyduk. Şehitler hepimizin şehidi. Allah bu olayların son bulmasını inşallah nasip eder. Rabbim şehitlerimize rahmet eylesin, yakınlarına da sabırlar versin diye konuştu.

UZUN A TEŞEKKÜR
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği  Samsun Şube Başkanı Necati  Yılmaz, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun a teşekkür etti. Uzun un Var mısınız başlıklı köşe yazısında yaptığı, Terörü lanetlemek için ev ve işyerlerine bayrak asalım, bir hafta süreyle her gece saat 21.00 de ışıklarımızı 5 dakika söndürüp yakalım çağrısını son derece yerinde bir davet olarak değerlendirdiklerini belirten Yılmaz, Bizler şehit aileleri ve gaziler olarak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun un çağırısına sonuna kadar destek veriyoruz. Kendisine bu davranışından dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

TRAC DUYARSIZ KALMADI
Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) Samsun Şubesi Başkanı Hakan Danışmaz da çağrıya destek vererek, işyeri ve dernek binasına Türk Bayrağı astı. TRAC Samsun Şube Başkanı Hakan Danışmaz, Terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun un  ev, işyerilerine bayrak asma çağrısına bizde dernek olarak destekliyoruz şeklinde konuştu.


Bayram OK - Barış BUDANOĞLU- Zerrin SOMUNCU EN ÇOK OKUNANLAR

Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

1 Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

Samsun'da bir tabanca ortalığı karıştırdı

2 Samsun'da bir tabanca ortalığı karıştırdı

Baykal'ın tedavisi Samsunlu cerrahın kontrolünde

3 Baykal'ın tedavisi Samsunlu cerrahın kontrolünde

Samsun'da korkunç ölüm!

4 Samsun'da korkunç ölüm!

Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

5 Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

Benimle birlikte kulübede oturur

6 Benimle birlikte kulübede oturur

Kendisi istemiş

7 Kendisi istemiş

Askeri üsse saldırı: 41 ölü

8 Askeri üsse saldırı: 41 ölü

Tavukçulukta kafalar karıştı

9 Tavukçulukta kafalar karıştı

Samsun'da Gürcü baskını!

10 Samsun'da Gürcü baskını!