X Reklamı Kapat

FAKİR EDEBİYATI YAPMIYORUZ

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Samsunspor u kimseye mahcup etmeden, mağdur yapmadan, fakir edebiyatı yapmadan düzgün şekilde yönetmeye çalıştıklarını vurguladı.

FAKİR EDEBİYATI YAPMIYORUZ

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, kulübün son durumu, taraftarlar ve Karşıyaka ile oynanan maç hakkında açıklamalarda bulundu, camiaya birlik beraberliğin devam etmesi çağrısı yaptı. Samsunspor taraftarlarına teşekkür eden Başkan Tutu, Adana Demirspor maçında tüm Türkiye nin gönlünde yine taht kurdular. Kulübümüze ekonomik anlamda ciddi katkı sağlamaya devam ediyorlar.  PTT 1. Lig in en fazla seyircili maçı oldu. Görsel şov ve koreografi müthişti. Tüm Türkiye açısından ço güzel koreografi yaptılar. Tüm taraftarlara tek tek teşekkür ediyoruz dedi. 


ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜYÜZ   
Biz bir aileyiz diyen Başkan Tutu, sözlerini şöyle sürdürü: Aile birarada oldukça güçlü ve başarılı olunabiliyor. Burada güçlü ve ayakta durabiliyorsak birlik beraberlik içinde olduğumuzdandır. Hep beraber el ele verip aynı tempoda devam etmeliyiz. Kulübün sorunları tabiki var. Ama elimizden geldiğince çözmeye çalışıyoruz. Kulübümüzü kimseye mahcup etmeden, mağdur yapmadan, fakir edebiyatı yapmadan düzgün şekilde yönetmeye çalışıyoruz. 


KAVGA DÖVÜŞ ETMEK YOK 
Kimseyle kavga dövüş yapmadan idare etmeye çalışıyoruz. Şehrimizdeki tüm yöneticilere teşekkür ediyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımada teşekkür ediyorum. Herkes çok ciddi çaba sarfediyor. Sizlere de çok teşekkür ediyorum. Takımın motivasyonunu yüksek tutma açısından herkes çok ciddi anlamda çaba harcıyor. Ele ele vererek nasip neresiyse oraya doğru gideceğiz.  


HEDEFTEN KOPMAMIZ LAZIM  
Karşıyaka maçı bu ligdeki 34 maçtan bir tanesi. Hocamada futbolcularımada hep şunu söylüyorum. Futbolda 3 sonuç var. Yenebilirsinizde kaybedebilirsinizde. Fakat hiç bir zaman hedefimizden kopmamamız lazım. Başarı herkesin isteği. Ama dünyanın sonu değil. Samsunspor her zaman hedefi olan bir takım. Çok büyük camia. Karşıyaka maçından da iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyoruz.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

İmza bugüne kaldı

1 İmza bugüne kaldı

Depremin ardından Muğlada son 3 buçuk saatte 51 artçı sarsıntı daha yaşandı

2 Depremin ardından Muğla'da son 3 buçuk saatte 51 artçı sarsıntı daha yaşandı

Samsunsporda golcüler iş başında

3 Samsunspor'da golcüler iş başında

Elazığda trafik azası 1 ölü 2 yaralı

4 Elazığ'da trafik azası: 1 ölü 2 yaralı

Son dakika pürüzü

5 Son dakika pürüzü

Sıra sağlıkta

6 Sıra sağlıkta...

Bodrumda deniz suyu çekildi, kıyıya vuran tekneler parçalandı

7 Bodrum'da deniz suyu çekildi, kıyıya vuran tekneler parçalandı

Adanada barda silahlı kavga 1 kadın öldü, 5 kişi yaralandı

8 Adana'da barda silahlı kavga: 1 kadın öldü, 5 kişi yaralandı

Bodrumdaki deprem İzmirde hissedildi

9 Bodrum'daki deprem İzmir'de hissedildi

Samsunspordan Kılıça teşekkür

10 Samsunspor'dan Kılıç'a teşekkür