FAKİR EDEBİYATI YAPMIYORUZ

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Samsunspor u kimseye mahcup etmeden, mağdur yapmadan, fakir edebiyatı yapmadan düzgün şekilde yönetmeye çalıştıklarını vurguladı.

FAKİR EDEBİYATI YAPMIYORUZ

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, kulübün son durumu, taraftarlar ve Karşıyaka ile oynanan maç hakkında açıklamalarda bulundu, camiaya birlik beraberliğin devam etmesi çağrısı yaptı. Samsunspor taraftarlarına teşekkür eden Başkan Tutu, Adana Demirspor maçında tüm Türkiye nin gönlünde yine taht kurdular. Kulübümüze ekonomik anlamda ciddi katkı sağlamaya devam ediyorlar.  PTT 1. Lig in en fazla seyircili maçı oldu. Görsel şov ve koreografi müthişti. Tüm Türkiye açısından ço güzel koreografi yaptılar. Tüm taraftarlara tek tek teşekkür ediyoruz dedi. 


ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜYÜZ   
Biz bir aileyiz diyen Başkan Tutu, sözlerini şöyle sürdürü: Aile birarada oldukça güçlü ve başarılı olunabiliyor. Burada güçlü ve ayakta durabiliyorsak birlik beraberlik içinde olduğumuzdandır. Hep beraber el ele verip aynı tempoda devam etmeliyiz. Kulübün sorunları tabiki var. Ama elimizden geldiğince çözmeye çalışıyoruz. Kulübümüzü kimseye mahcup etmeden, mağdur yapmadan, fakir edebiyatı yapmadan düzgün şekilde yönetmeye çalışıyoruz. 


KAVGA DÖVÜŞ ETMEK YOK 
Kimseyle kavga dövüş yapmadan idare etmeye çalışıyoruz. Şehrimizdeki tüm yöneticilere teşekkür ediyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımada teşekkür ediyorum. Herkes çok ciddi çaba sarfediyor. Sizlere de çok teşekkür ediyorum. Takımın motivasyonunu yüksek tutma açısından herkes çok ciddi anlamda çaba harcıyor. Ele ele vererek nasip neresiyse oraya doğru gideceğiz.  


HEDEFTEN KOPMAMIZ LAZIM  
Karşıyaka maçı bu ligdeki 34 maçtan bir tanesi. Hocamada futbolcularımada hep şunu söylüyorum. Futbolda 3 sonuç var. Yenebilirsinizde kaybedebilirsinizde. Fakat hiç bir zaman hedefimizden kopmamamız lazım. Başarı herkesin isteği. Ama dünyanın sonu değil. Samsunspor her zaman hedefi olan bir takım. Çok büyük camia. Karşıyaka maçından da iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyoruz.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Aracıyla seyir halindeyken intihar etti

1 Aracıyla seyir halindeyken intihar etti

Araçtan inen 3 kişi evi kurşun yağmuruna tuttu: 1 kişi öldü

2 Araçtan inen 3 kişi evi kurşun yağmuruna tuttu: 1 kişi öldü

Elektrikli battaniye ölüm getirdi

3 Elektrikli battaniye ölüm getirdi

Elektrikli şofben yangın çıkarttı

4 Elektrikli şofben yangın çıkarttı

Silahlı, bıçaklı kavgada bir kişi ağır yaralandı

5 Silahlı, bıçaklı kavgada bir kişi ağır yaralandı

Hakkari merkezli 8 ilde FETÖ operasyonu: 15 gözaltı

6 Hakkari merkezli 8 ilde FETÖ operasyonu: 15 gözaltı

Akaryakıt tankeri küçükbaş hayvan sürüsüne daldı

7 Akaryakıt tankeri küçükbaş hayvan sürüsüne daldı

Adana'da bir otomobil takla attı: 1 yaralı

8 Adana'da bir otomobil takla attı: 1 yaralı

Maden ocağında göçük: 1 işçi yaşamını yitirdi

9 Maden ocağında göçük: 1 işçi yaşamını yitirdi

Maltepe'de kaza yapan kadın sürücü şoka girdi

10 Maltepe'de kaza yapan kadın sürücü şoka girdi