Haberaks TV den Kıbrıs tatili

Haberaks TV ile Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen geleneksel liseler arası 19 Mayıs Bilgi Yarışması nın il birincisi Aziz Atik Fen Lisesi öğrencileri Kıbrıs tatili ile ödüllendirildi

Haberaks TV den Kıbrıs tatili

Haberaks TV 2015 Kültür Etkinlikleri kapsamında Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen geleneksel liseler arası 19 Mayıs Bilgi Yarışması nın Samsun il birincisi Aziz Atik Fen Lisesi öğrencileri ile Samsun grubu, Doğu Akdeniz Üniversitesi nin davetlisi olarak KKTC’ye gitti.
    
Haberaks TV Kültür Sanat Koordinatörü ve Haber Gazetesi Köşe Yazarı Şakir Demirci, düzenlenen yarışmanın, Karadeniz Bölgesi nin en büyük bilgi yarışması olduğunu belirterek, Yarışmamızın kurumsal sponsoru Doğu Akdeniz Üniversitesi dir. KKTC’nin tek devlet üniversitesi olan ve adanın en büyük üniversitesi potansiyeline sahip DAÜ bizlere KKTC Kültür ve Tarih Gezisi olanağı sunmakta ve bizleri konuk etmektedir. Samsunlu öğrenciler bu geziyle dünyanın 67 ülkesinden gelen öğrencilerle tanışma olanağı elde etmektedirler. Ayrıca Magosa, Lefkoşa, Girne, Güzelyurt ve Karpaza kültür ve tarih gezileri gerçekleştirilmektedir dedi.
    
Demirci, DAÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam a ve üniversite yönetimine, gösterdikleri yakın ilgi ve alaka nedeniyle teşekkür etti.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu asker Hatay'da şehit oldu

1 Samsunlu asker Hatay'da şehit oldu

Samsunspor'da Angan geri dönüyor

2 Samsunspor'da Angan geri dönüyor

Samsun'da 30 yılı bir metrekarede geçti

3 Samsun'da 30 yılı bir metrekarede geçti

Samsun'da hayaller gerçek oldu

4 Samsun'da hayaller gerçek oldu

Samsun'da engelli gencin korkunç ölümü

5 Samsun'da engelli gencin korkunç ölümü

Samsun'da hava sıcaklıkları artacak

6 Samsun'da hava sıcaklıkları artacak

Giresun Adası'ndan bir tarih çıktı

7 Giresun Adası'ndan bir tarih çıktı

Samsunspor'da Samaras büyüledi

8 Samsunspor'da Samaras büyüledi

Yıldıray Baş'a güvenoyu

9 Yıldıray Baş'a güvenoyu

Samsun'da kaza, 2 polis yaralı

10 Samsun'da kaza, 2 polis yaralı