Haberaks TV den Kıbrıs tatili

Haberaks TV ile Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen geleneksel liseler arası 19 Mayıs Bilgi Yarışması nın il birincisi Aziz Atik Fen Lisesi öğrencileri Kıbrıs tatili ile ödüllendirildi

Haberaks TV den Kıbrıs tatili

Haberaks TV 2015 Kültür Etkinlikleri kapsamında Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen geleneksel liseler arası 19 Mayıs Bilgi Yarışması nın Samsun il birincisi Aziz Atik Fen Lisesi öğrencileri ile Samsun grubu, Doğu Akdeniz Üniversitesi nin davetlisi olarak KKTC’ye gitti.
    
Haberaks TV Kültür Sanat Koordinatörü ve Haber Gazetesi Köşe Yazarı Şakir Demirci, düzenlenen yarışmanın, Karadeniz Bölgesi nin en büyük bilgi yarışması olduğunu belirterek, Yarışmamızın kurumsal sponsoru Doğu Akdeniz Üniversitesi dir. KKTC’nin tek devlet üniversitesi olan ve adanın en büyük üniversitesi potansiyeline sahip DAÜ bizlere KKTC Kültür ve Tarih Gezisi olanağı sunmakta ve bizleri konuk etmektedir. Samsunlu öğrenciler bu geziyle dünyanın 67 ülkesinden gelen öğrencilerle tanışma olanağı elde etmektedirler. Ayrıca Magosa, Lefkoşa, Girne, Güzelyurt ve Karpaza kültür ve tarih gezileri gerçekleştirilmektedir dedi.
    
Demirci, DAÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam a ve üniversite yönetimine, gösterdikleri yakın ilgi ve alaka nedeniyle teşekkür etti.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

1 Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

2 Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

3 Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

4 Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

5 Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

Yaşlı adam evinde ölü bulundu

6 Yaşlı adam evinde ölü bulundu

Park halindeki otomobil alevlere teslim oldu

7 Park halindeki otomobil alevlere teslim oldu