Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Haberaks TV den Kıbrıs tatili

Haberaks TV ile Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen geleneksel liseler arası 19 Mayıs Bilgi Yarışması nın il birincisi Aziz Atik Fen Lisesi öğrencileri Kıbrıs tatili ile ödüllendirildi

Haberaks TV den Kıbrıs tatili

Haberaks TV 2015 Kültür Etkinlikleri kapsamında Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen geleneksel liseler arası 19 Mayıs Bilgi Yarışması nın Samsun il birincisi Aziz Atik Fen Lisesi öğrencileri ile Samsun grubu, Doğu Akdeniz Üniversitesi nin davetlisi olarak KKTC’ye gitti.
    
Haberaks TV Kültür Sanat Koordinatörü ve Haber Gazetesi Köşe Yazarı Şakir Demirci, düzenlenen yarışmanın, Karadeniz Bölgesi nin en büyük bilgi yarışması olduğunu belirterek, Yarışmamızın kurumsal sponsoru Doğu Akdeniz Üniversitesi dir. KKTC’nin tek devlet üniversitesi olan ve adanın en büyük üniversitesi potansiyeline sahip DAÜ bizlere KKTC Kültür ve Tarih Gezisi olanağı sunmakta ve bizleri konuk etmektedir. Samsunlu öğrenciler bu geziyle dünyanın 67 ülkesinden gelen öğrencilerle tanışma olanağı elde etmektedirler. Ayrıca Magosa, Lefkoşa, Girne, Güzelyurt ve Karpaza kültür ve tarih gezileri gerçekleştirilmektedir dedi.
    
Demirci, DAÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam a ve üniversite yönetimine, gösterdikleri yakın ilgi ve alaka nedeniyle teşekkür etti.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yolcu otobüsleri çarpıştı 40 yaralı

1 Yolcu otobüsleri çarpıştı: 40 yaralı

Özköylü Samsuna çağrıldı

2 Özköylü Samsun'a çağrıldı

TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

3 TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

Katliam gibi kaza 8 ölü, 32 yaralı

4 Katliam gibi kaza: 8 ölü, 32 yaralı

Yürek burkan yaşam mücadelesi

5 Yürek burkan yaşam mücadelesi

Samsun Haber Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

6 Samsun Haber: Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

Nasıl bir nefis bu

7 Nasıl bir nefis bu?..

Otomobil ile kamyonet çarpıştı 2 yaralı

8 Otomobil ile kamyonet çarpıştı: 2 yaralı

Kritik toplantı İPTAL

9 Kritik toplantı İPTAL

Dal kavgasında kan aktı

10 Dal kavgası'nda kan aktı