SOW AĞLADI, AĞLATTI

Fenerbahçe ye veda ederken hüngür hüngür ağlayan Moussa Sow, başkan Aziz Yıldırım ın da gözlerinin dolmasına neden oldu.

SOW AĞLADI, AĞLATTI

Görüşme sırasında duygusal anlar yaşayan Moussa Sow uzun süre gözyaşlarına hakim olamazken, başkan Aziz Yıldırım ın da gözlerini doldurdu. Terraneo ise Sow un kalması için Senegalli ile adeta kavga ettiğini ama bunu başaramadığını açıkladı. İşte veda sözleri...

TERRANEO: SOW İLE KALMASI İÇİN ADETA KAVGA ETTİM
Moussa Sow, bizim projemizin en önemli parçalarından biriydi. Ancak bazen hayatta böyle ayrılıklar olabiliyor. Sow ile kalması için adeta kavga ettim ama bunu başaramadım. Ayrılıyor olaması nedeniyle çok üzgünüm ama ona başarılar diliyorum.

 

MOUSSA AĞLAYA AĞLAYA KONUŞTU
Kariyerimde çok şey yaşadım. Fenerbahçe de yaşadıklarımı heralde başka hiçbir yerde yaşamadım ve bundan sonra da yaşayacağımı düşünmüyorum. Özellikle Kayseri Erciyesspor maçını unutamıyorum. İnsanlara teşekkür ediyorum, çok gol kaçırmıştım ama bana harika bir destek vermişlerdi. Heralde bu kadar gol kaçıran oyuncuya başka bir yerde böyle bir destek verilemezdi. Elimden geleni yapmaya çalıştım, insanların mutlu olmasını sağlamaya çalıştım. Bana bir teklif geldi, kulübüme bir teklif geldi. Bunu çok düşündüm ve sonunda gitmeye karar verdim. Bunu kulübüme bildirdim. Sadece gitmiş olmak için değil kariyerim için iyi bir macera olduğunu düşünüyorum. Tabii ki bir yanım gidiyor, bir yanım burada kalıyor. Ben, Fenerbahçe yi terk etmiyorum. Bu taraftarı kalbimde taşıyacağım ve onları hiçbir zaman unutmayacağım. Bazen öyle hatalar yapıyordum ki bana verilen desteğe şaşırıyordum. Neden bana? diyordum. Demek beni çok sevdiler. Bunun için Allah a şükürler olsun. En başta başkanımız Aziz Yıldırım a, Terenao ya, Hasan Çetinkaya ya ve Ali Yıldırım a teşekkür ediyorum. Çalıştığımız herkese ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan a teşekkür ediyorum. Bütün futbolcu arkadaşlarıma da teşekkür etmek istiyorum. Fenerbahçe iyi bir takım kurdu ve en büyük destekçisi ben olacağım. Vitor Pereira ya da teşekkrü ediyorum. Onunla çalışmak isterdim, o benim için önemli birisi.

AZİZ YILDIRIM: BU KAPI SANA HER ZAMAN AÇIK
Sow nereye gidiyorsun? Ağlama neden ağlıyorsun? Tamam ağlama. Seni herkes seviyor, bizler seviyoruz. Bak bu kapı sana her zaman açık. Tatillerde gel, futbolu bırakınca gel. Gerçi o zaman biz olmayız ama bu kapı sana her zaman açık olacak.EN ÇOK OKUNANLAR

Spor Bakanlığından Gümüşhane'nin amatör spor kulüplerine destek

1 Spor Bakanlığından Gümüşhane'nin amatör spor kulüplerine destek

Gümüşhane'de kurumlararası halı saha turnuvasının şampiyonu Belediye oldu

2 Gümüşhane'de kurumlararası halı saha turnuvasının şampiyonu Belediye oldu

İstanbul'da lüks otelde terör operasyonu: 1 gözaltı

3 İstanbul'da lüks otelde terör operasyonu: 1 gözaltı