MHP kan verecek

MHP Samsun İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İl Başkanlığı üyeleri, yaralanan asker, polis ve vatandaşlar için bugün kan bağışında bulunacak

MHP kan verecek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı, Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ile bugün bir organizasyona imza atarak kan verecek. MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, ?Ülke genelinde yaşanan olaylarda yaralanan asker, polis ve vatandaşlarımız için 29 Ağustos Cumartesi günü Kızılay?a kan vereceğiz. Samsun İl Başkanlığı olarak tüm vatanseverleri kan bağışlamaya davet ediyoruz? dedi.

KAN VER CAN VER
?Kan ver, can ver? sloganı ile bugün Kızılay Kan Merkezi?nde buluşacaklarını kaydeden Başkan Süslü, ?Çiftlik Caddesi?nde yer alan Kızılay Kan Merkezi?ne saat 16.00?da tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Kan toplama araçlarının yakıldığı, vatan evlatlarının hainlerin kurşunlarına, pusularına hedef olduğu bu günlerde rengini kanımızın renginden alan al bayrağımıza sahip çıkma ve sembolikte olsa bu güzel vatan için can veren vatan evlatlarına kan vererek destek olma zamanıdır? diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler

1 Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler