Ak Parti Hedefe Kilitlendi

AK parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, 1 Kasım seçimlerinde de hedeflerinin 5 de 5 olduğunu belirterek, “Hedefimizde sapma yok” dedi.

Ak Parti Hedefe Kilitlendi

Ak Parti Ordu İlçe Başkanları toplantısı İl Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. AK Parti İl Başkan Yardımcıları ve tüm ilçe başkanlarının katıldığı toplantıda 1 Kasım seçimleri değerlendirildi. Toplantıda konuşan AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, 1 Kasım seçimlerinde ‘5’te 5’ hedefinden sapma olmadığını söyledi. 7 Haziran seçimlerinden sonra ortaya çıkan hatalardan ders çıkaracaklarını ve halkın verdiği mesajı iyi okuyacaklarını belirten Çelenk, “1 Kasım seçim fırsatını en iyi şekilde değerlendireceğiz. Ordu’da seçimler 5 de 5 AK Parti zaferi ile sonuçlanacaktır” diye konuştu.

Yeni kabine konusunda konuşan Çelenk, Ordu Milletvekili Numan Kurtulmuş’un kabinede Başbakan Yardımcısı olmasını da değerlendirerek, “Sayın Kurtulmuş, ülkemize, milletimize özellikle Ordu ilimize yeniden hayırlı olsun, kendileri başarısını kanıtlamış değerli bir siyasetçi ve devlet adamıdır. Kendisi Ordu için çok büyük bir şanstır” ifadelerini kullandı.

“ORDU HEP GÜÇLÜDÜR”

Ordu ilinin AK Parti döneminde hep güçlü bir siyasi kimlikle temsil edildiğini kaydeden Çelenk, “Burada hiç şüphesiz Ordulu hemşehrilerimizin partimize verdiği karşılıksız, koşulsuz, sevgi ve muhabbetin, her seçimde verdiği yoğun desteğin önemi büyüktür. Gerek, 12. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gerekse Başbakanımız Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Ordu ya ve Ordululara karşı göstermiş olduğu yakın ilgi ve muhabbeti unutulmamalıdır. Bir kez daha Ordu iline değer veren, Ordu’yu her zaman hatırlayan, Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanımıza şükranlarımızı sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

“MUHALEFETE EKMEK YOK”

Başkan Çelenk, seçim hükümetinin anayasal bir zorunluluktan dolayı kurulduğunu da hatırlatarak, “Yasalar hangi partiye ne kadar bakanlık verileceğini aldığı oya göre belirlemiş, ancak, CHP ve MHP bu hükümete bakan vermeyeceklerini açıklayarak her yerde olduğu gibi bir kez daha görevden kaçmış, Türkiye’nin kaosa sürüklenmesini ve buradan nasıl kendime oy devşiririm hesabına girmiştir. AK Parti-HDP seçim hükümeti kuruldu algısı oluşturmak istemektedirler. Hesapları bir kez daha alt üst olmuştur. Milletimiz neyin ne olduğunu gayet iyi bilmekte ve görmektedir. Onlara buradan da ekmek çıkmayacaktır” şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Koyun sürüsünü otomobil çarptı: 22 koyun telef oldu

1 Koyun sürüsünü otomobil çarptı: 22 koyun telef oldu

Torpil atma meselesi iki aile arasında kavgaya döndü: 9 yaralı

2 Torpil atma meselesi iki aile arasında kavgaya döndü: 9 yaralı

Yolun karşısına geçmek isterken canından oldu

3 Yolun karşısına geçmek isterken canından oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Tayyip amca çaya bekleriz' pankartına kayıtsız kalmadı

4 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Tayyip amca çaya bekleriz' pankartına kayıtsız kalmadı

D-100'de tır devrildi, sebzeler yola saçıldı

5 D-100'de tır devrildi, sebzeler yola saçıldı